PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları İ tunes restore sorunu

nikilist
19-05-2011, 19:27
İ tunes i acınca restore yapmamı istiyor.En son restorem 10 gün öncesi.Ben restore yapmak istemiyorum.Bu 10 gün boyunca bir sürü program yükledim şimdi ne yapmalıyım?

DeDeLi
19-05-2011, 19:29
Merhaba,
Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir. Mesajı düzenle > Gelişmiş butonlarını kullanarak konu başlığınızı düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar…

nikilist
19-05-2011, 19:36
İ tunes i acınca restore yapmamı istiyor.En son restorem 10 gün öncesi.Ben restore yapmak istemiyorum.Bu 10 gün boyunca bir sürü program yükledim şimdi ne yapmalıyım?

nikilist
19-05-2011, 19:39
Merhaba,
Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajı düzenle > Gelişmiş butonlarını kullanarak konu başlığınızı düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar…Pardon arkadaşım düzeltiyorum

DeDeLi
19-05-2011, 19:40
Restore yapmanı istiyor derken nasıl ? Güncel sürüme yükseltin mi diyor yoksa direk restore mi yazıyor?
Yani Download-Download&install-Cancel seceneklerini çıkıyor?

nikilist
19-05-2011, 19:45

DeDeLi
19-05-2011, 19:46
Yukarıda soru somuştum ama karışıklık oldu biraz galiba...

nikilist
19-05-2011, 19:47
Düzeltmeye calışayım derken iyice karıştırdım.Sen iyisi konuyu sil.Bende tekrardan acmaya calışayım

DeDeLi
19-05-2011, 19:49
Düzeltmeye calışayım derken iyice karıştırdım.Sen iyisi konuyu sil.Bende tekrardan acmaya calışayım
Ortalık karıştı biraz..Şu anda düzeldi başlıgınız..Siz yukarıdaki sordugum soruya cevap verin ona göre yardımcı olamaya çalışalım

nikilist
19-05-2011, 19:54
Restore yapmanı istiyor derken nasıl ? Güncel sürüme yükseltin mi diyor yoksa direk restore mi yazıyor?
Yani Download-Download&install-Cancel seceneklerini çıkıyor?
Kabloyu takıp pc ye baglanınca ve itunes i acınca gecmiş tarihlerin oldugu secenekler sunarak (restore from the backup of) restore yapmamı istiyor yada '' set upas a new iphone '' ikisinden birini sececegim.Karışıklıktan dolayı tekrar özür dilerim

DeDeLi
19-05-2011, 19:56
Restore yapmanızı istemiyor cihazı tanıtmanızı istiyor sadece...Yeni iPhone olarak da tanıtabilirsiniz eski iphone back up ını da alabilirsiniz.Ama yeni iphone olarak tanıtmak en iyisi "Set up as a New iPhone şıkkı"

Karışıklık düzeltildi canınız sağolsun :)

nikilist
19-05-2011, 20:00
Restore yapmanızı istemiyor cihazı tanıtmanızı istiyor sadece...Yeni iPhone olarak da tanıtabilirsiniz eski iphone back up ını da alabilirsiniz.Ama yeni iphone olarak tanıtmak en iyisi "Set up as a New iPhone şıkkı"

Karışıklık düzeltildi canınız sağolsun :) Teşekür ederim.Bir dahaki sefere daha dikkatli olurum

cyrela
07-02-2012, 20:14
ben jailbreak yaptığım ipadimi itunes a bağladığımda yuklediğim tüm crackli appleri sildi bunun bi çözümü var mı acaba?

SalihBxl
07-02-2012, 20:26
ben jailbreak yaptığım ipadimi itunes a bağladığımda yuklediğim tüm crackli appleri sildi bunun bi çözümü var mı acaba?

Installous ile indirdiginiz uygulamalari, Installous'u acinca sag ust kosede Settings yazar oraya girin ve iTunes Sync'yi aktif edin. Daha sonra iTunes'u bilgisayarinizdan acip sol ustten Magaza sekmesini acip Bu Bilgisayari Yetkilendirin'i tiklayiniz. Sonrasinda cihaziniz bagli iken (sol tarafta cikar) cihaziniza sag tiklayin ve Satin alinanlari aktar diyiniz.

cyrela
07-02-2012, 20:49
kredi kartıyla itunes hesabımı almıştım uygulamaların ücretini almaz di mi?

SalihBxl
07-02-2012, 21:31
Bildigim kadariyla almiyor. Sayet kredi kartsiz hesap acmak isterseniz forumda arama yapip bulabilirsin.