PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Kameramda sorun var ..

Arda Senturk
16-05-2011, 18:03
iPhone 4 sahibiyim ve kamera ile video kaydederken herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum fakat çektiğim videoyu izlerken normalde videoda olması gereken sesler olmuyor onun yerine bir cızırtı var o kadar . iVideoCamera adlı bir program indirdim ve video çektiğimde seslerde herhangi bir sorun oluşmadı çevredeki sesleri birebir kaydetti demekki mikrofondan da değil ama nasıl çözebileceğimi bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim .

Çözümü yoksa tavsiye edebileceğiniz bir video programı söyleyebilir misiniz ?

SalihBxl
16-05-2011, 18:38
Temiz bir restore belki duzeltebilir ama biraz daha bekleyin belki yardimci olacaklar cikabilir.

Arda Senturk
16-05-2011, 18:44
Temiz bir restore belki duzeltebilir ama biraz daha bekleyin belki yardimci olacaklar cikabilir.

Teşekkürler cihazım unlock o yüzden custom fw yapmak zorundayım yinede restore ettikten sonra aynı şey olur mu ?

SalihBxl
16-05-2011, 18:45
Uygulama ile calisirken orjinal halde sorun yapiyorsa muhtemelen yazilimsal diye tahmin ediyorum. O yuzden restore demistim fakat siz bilirsiniz.

Arda Senturk
16-05-2011, 18:57
Uygulama ile calisirken orjinal halde sorun yapiyorsa muhtemelen yazilimsal diye tahmin ediyorum. O yuzden restore demistim fakat siz bilirsiniz.

Şu anda sn0wbreeze ile custom fw hazırlıyorum umarım çözerim sorunu yardımınız için teşekkür ederim ..

Arda Senturk
16-05-2011, 20:40

Restore ettim fakat sorunum devam etmektedir anlaşılan teknik servise götürücem .

esbejk
16-05-2011, 22:07
daha kaliteli bir programla deneyebilirsin mesela qik video pro diye bir program var gerçekten kaliteli bir program

DeMo
16-05-2011, 22:14
Sn0wbreeze'nin hangi versiyonunu kullanıyorsunuz ? Geçtiğimiz cuma günü 2.7.3 yayınlanmış onunla denemenizi öneririm.
Link: Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: sn0wbreeze-v2.7.3.zip (http://hotfile.com/dl/117674872/4527932/sn0wbreeze-v2.7.3.zip.html)

Bunun dışında Baseband yükseltmemek için malum custom fw kullanıyorsunuz. Bunun hazırlamak için Sn0wbreeze dışında başka bir alternatif var. Bu da PwnageTool'dur. Fakat bu program mac için yapılmıştır. Mac'de bu programı kullanarak cihazınızın basebandını yükseltmeden restore edebileceğiniz gibi Custom Fw hazırlayıp daha sonra Windows'da da restore edebilirsiniz. Burada mac için kullanım anlatılmıştır. http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/27575-ios-4-3-3-untethered-jailbreak-pwnagetool-mac.html

Bunlara rağmen çözemezseniz dediğiniz gibi servise gidecek. Servise gönderirken de dikkat ediniz. Direkt 4.3.3 yükler iseler malum gevey'li günlere merhaba diyebilirsiniz.

Arda Senturk
17-05-2011, 15:05
Sn0wbreeze'nin hangi versiyonunu kullanıyorsunuz ? Geçtiğimiz cuma günü 2.7.3 yayınlanmış onunla denemenizi öneririm.
Link: Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: sn0wbreeze-v2.7.3.zip (http://hotfile.com/dl/117674872/4527932/sn0wbreeze-v2.7.3.zip.html)

Bunun dışında Baseband yükseltmemek için malum custom fw kullanıyorsunuz. Bunun hazırlamak için Sn0wbreeze dışında başka bir alternatif var. Bu da PwnageTool'dur. Fakat bu program mac için yapılmıştır. Mac'de bu programı kullanarak cihazınızın basebandını yükseltmeden restore edebileceğiniz gibi Custom Fw hazırlayıp daha sonra Windows'da da restore edebilirsiniz. Burada mac için kullanım anlatılmıştır. http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/27575-ios-4-3-3-untethered-jailbreak-pwnagetool-mac.html

Bunlara rağmen çözemezseniz dediğiniz gibi servise gidecek. Servise gönderirken de dikkat ediniz. Direkt 4.3.3 yükler iseler malum gevey'li günlere merhaba diyebilirsiniz.

Yardımınız için teşekkürler deneyeceğim MAC alır almaz ?

DeMo
17-05-2011, 15:30
MAC mi alacaksınız ? Bu iş için değildir herhalde...

Arda Senturk
17-05-2011, 16:32
MAC mi alacaksınız ? Bu iş için değildir herhalde...

Zaten almayı düşünüyorum ama biraz zamanı var daha . Arkadaşımın MAC'inden de yapablirim veya restore etmek çok zor geliyor ya şimdi o kadar işlemi tekrar baştan almak off daha dün yaptım restore ..