PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPod Touch - Film İzlemek

Novice
15-05-2011, 21:36
Film izlemek için bazı programlar denedim ama hiç birinden tam performans alamadım.
Belki sizin bu konuda bana tavsiyeleriniz olur..

OPlayer - Alt yazı sorunu yok ama çok kasıyor.
AVPlayer - Alt yazı sorunu var, türkçe karakterler gözükmüyor. Ara sıra ufak takılmalar oluyor.

Başka bir uygulama var mı veya önerebilceğiniz bir çözüm ?

Ek olarak bir şey sormak istiyorum konuyla ilgisi olduğu için ayrı bir konu açma gereği duymadım. Mesela bilgisayarımda Görüntü kalitesi kötü olan filmler var, onları iPod'a attığımda düzgün gösterirmi hani ekran küçüldükçe görüntü daha netleşir mi ?

GKTG
15-05-2011, 21:38
Konu uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen konu açarken uygun bölüme açmaya özen gösteriniz.

FireWalkeR
15-05-2011, 22:05
Film izlemek için bazı programlar denedim ama hiç birinden tam performans alamadım.
Belki sizin bu konuda bana tavsiyeleriniz olur..

OPlayer - Alt yazı sorunu yok ama çok kasıyor.
AVPlayer - Alt yazı sorunu var, türkçe karakterler gözükmüyor. Ara sıra ufak takılmalar oluyor.

Başka bir uygulama var mı veya önerebilceğiniz bir çözüm ?

Ek olarak bir şey sormak istiyorum konuyla ilgisi olduğu için ayrı bir konu açma gereği duymadım. Mesela bilgisayarımda Görüntü kalitesi kötü olan filmler var, onları iPod'a attığımda düzgün gösterirmi hani ekran küçüldükçe görüntü daha netleşir mi ?

1-av player türkçe karakterleri gösteriyor novice incelemesi aşağıda linkte, yalnız HD(1280*720) filmlerde kasılma oluyor yavaş oynatıyor en azından benim cihazımda öyle (iPod Touch 4g)
2-görüntü ve ses kalitesi kötü olan filmi ipod'a atsanda düzgün göremezsin

http://www.ikaynak.com/forum/124-app-store-program-incelemeleri/27088-av-player-videoinceleme-videolarinizi-convert-yapmadan-seyredin-ikaynaktube-hd.html

DeviLJoN
15-05-2011, 23:02
total video converter ile iPod veya iPhone bölümüne tıklayın, oradan mp4 formatı ile yapın 720p üstündeki filmlerde donar. Hatta açmaz. Ona göre çözünürlükte yapın.