PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone internet

Kemanci23
14-05-2011, 17:51
slm arkadaslar iphone 3gs jaşlbreklı kullanıyorum surumum 4.3.3 yaklaşık 2 saaat once giriyordum fakat gıremıyorum suan operator logosunu yukledım cydiadan sonra begenmedım kaldırdım kaldırdıktan sonra vodafone yazısı kayboldu ve safarıden sayfa acamıyorum yardımcı olursanız sevınırım bu arada ayarlar genel ag ayarlarındakı hucresel verı kısmı acık ama o kızımdakı ayarlar gozukmuyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevınırım

firtis
14-05-2011, 19:22
jb de ole sorun olabiliyor , 3g yi ac deneme yap sonra girer.. o alandaki sebeke ile alakalı bi durum sanırım.. bende trcell ole oluyor arada..

ErejgikaL
14-05-2011, 19:27
Ayarlar silinmişse tekrar ayarlamakta fayda var, ama ayarların olduğu kısım biraz sönükse, bişey yazılmıyorsa, restore etmek lazım gibi duruyor

Kemanci23
14-05-2011, 19:42
3g yı actım defalarca denedım olmadı ayarlar kısmında sanırım komple sılındı sonuk degıl hıc yok ılla restoreı etmek gerekıyor baska yolu yokmu 81 tane uygulama var yaa daha 1 hafta once rstore ettım 81 tane uygulama yukledım o kadar cydıa yuklemesı yaptım tekrar butun bunları bastanmı yapacagım yaaabı yolu mutlaka vardır

firtis
14-05-2011, 19:45
81 uygulamayı pc ye kaydet.. sonra surukler atarsın tekrar.. obur turlu cok ugrasırsın..

Kemanci23
14-05-2011, 19:50
nasıl kaydetcem pc ye uygulamaları

firtis
14-05-2011, 19:53
ifunbox , pcsuite vs gibi programla içine gir telin ordaki uygulamaları kopyala masa ustune.. sonra suruklersin atarsın işlem bittiğinde itunes e ..

trojah
16-05-2011, 20:13
slm arkadaslar iphone 3gs jaşlbreklı kullanıyorum surumum 4.3.3 yaklaşık 2 saaat once giriyordum fakat gıremıyorum suan operator logosunu yukledım cydiadan sonra begenmedım kaldırdım kaldırdıktan sonra vodafone yazısı kayboldu ve safarıden sayfa acamıyorum yardımcı olursanız sevınırım bu arada ayarlar genel ag ayarlarındakı hucresel verı kısmı acık ama o kızımdakı ayarlar gozukmuyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevınırım

jailbreakte sorun oluyor backuplı bi restore çak düzeliyor

lodge_314
16-05-2011, 20:23
Ayarlar - Genel - Sıfırla - Ağ ayarlarını sıfırla'yı denedin mi? bir de sbsettings kullanıyorsanız sbsettings - more - system options - delete carrier name'i açın respring yapın sonra kapatın tekrar respring yapın. bu da işe yarayabilir.