PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Ekranımda lekeler var

RainyEldorado
12-05-2011, 20:41
Ekranımda lekeler var arkadaşlar tahminimce ekran caminin içeri kısımında yani telefonumun içersinde diyebilirim bir tanesi koyu siyah küçük bir leke diğeri biraz daha silik bunla ilgili napabilirim.içini güvenli bir şekilde açıp silmem mümkünmüdür.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler. :)

GKTG
12-05-2011, 20:42
Ekranımda lekeler var arkadaşlar tahminimce ekran caminin içeri kısımında yani telefonumun içersinde diyebilirim bir tanesi koyu siyah küçük bir leke diğeri biraz daha silik bunla ilgili napabilirim.içini güvenli bir şekilde açıp silmem mümkünmüdür.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler. :)

Silik leke cihazın neresinde?

DeviLJoN
12-05-2011, 23:04
lekeler kalıcıdır, kısacası ölü pixel diyebiliriz. Bunun için cihazın ekranın değiştirmeniz gerekmekte. Başka çözümü yoktur.

RainyEldorado
12-05-2011, 23:11
Silik leke cihazın neresinde?
Oda diğeri gibi ekran camında çıkarmak için bayağı uğrastim sanki icinde gibi alalı 3 yıl kadar oluyor.telefona iyi bakamadım zaten suan bayağ kötü durumda

RainyEldorado
12-05-2011, 23:15
lekeler kalıcıdır, kısacası ölü pixel diyebiliriz. Bunun için cihazın ekranın değiştirmeniz gerekmekte. Başka çözümü yoktur.

Ölü pixel olduğunu zannetmiyorum.Bunlar daha farklı toz veya ufak kırıntılar gibiler.

GKTG
13-05-2011, 07:45
Oda diğeri gibi ekran camında çıkarmak için bayağı uğrastim sanki icinde gibi alalı 3 yıl kadar oluyor.telefona iyi bakamadım zaten suan bayağ kötü durumda

Ben onu sormadım. O lekeler camın neresinde diye sordum.

RainyEldorado
15-05-2011, 00:12
ortasında sayılır içersinde sanırım

DeviLJoN
15-05-2011, 02:23
bu bahsettiğiniz lekeleri resmi çekermisiniz. Telefonu içini açmıyı da bilmiyorsanız. Bence dokunmayın. Yoksa sağlam olan cihazı bozabilirsiniz. Resim eklerseniz, size daha net yardımcı oluruz.

NeGReDo
15-05-2011, 03:40
Cihazın durumu kötü diyorsunuz,ekrandaki lekeye mi takıldınız :)

RainyEldorado
16-05-2011, 00:36
Evet :) ayrıca resmini çekseler gozukecegini zannetmiyorum neyse icini açmayı öğrenmem gerekecek

DeviLJoN
16-05-2011, 11:27
içini açmayın bir servise gösterin, Bakalım ne diyecek. Eminim; ölü piksel diyeceğine ama yinede bir gösterin. Çünkü lcd ve dokumatik birbirine yapıştırılmış aralarına toz girmesi çok düşük ihtimaldir..