PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Telefonumun baseband'ı yükselir mi ?

Arda Senturk
12-05-2011, 18:35
Merhaba iKaynak ailesi ;

Bende unlock iPhone 4 var baseband 1.59.00 ve custom 4.3.3 ile jailbreak'li fakat şarj problemi yaşıyorum bir duyuma göre şarj normal snowbreeze jailbreak ile yaptıktan sonra redsnow ile de yapınca daha uzun gidiyormuş benim merak ettiğim şey şu şimdi redsnow custom fw yi tanımıyor orj fw yi tanıyor ve ben orj fw ile jailbreak yaparsam redsnow üzerinden baseband yükselir mi ?

Yardımcı olursanız sevinirim ..

DeDeLi
12-05-2011, 18:52
Hayır yükselmez yapabilirsiniz..cydia işaretini kaldırın ve üzerine kurun redsnow'u..Dev-Team'in kendisinin de acıklaması var "This is safe for even ultrasn0w unlockers to do (because redsn0w itself won’t update your baseband…only an iTunes stock IPSW update/restore will do that)."

Arda Senturk
12-05-2011, 18:53
Hayır yükselmez yapabilirsiniz..cydia işaretini kaldırın ve üzerine kurun redsnow'u..Dev-Team'in kendisinin de acıklaması var "This is safe for even ultrasn0w unlockers to do (because redsn0w itself won’t update your baseband…only an iTunes stock IPSW update/restore will do that)."

Teşekkür ederim ...