PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone 4 alacağım önerileriniz?

albayrak66
12-05-2011, 00:33
Arkadaşlar kısmetse yarın İphone 4 alacağım.
2 seçenek var birisi sim free diğeri yurtdışı geveyli.
Sim free olanı 1400tl geveyli olanı 1200 tl 200tl fark için sim free olan değermi sizce?

Birde jailbreak için baseband önemlimi yani farkediyormu yoksa her baseband jb olabiliyormu?

Şimdiden teşekkürler...

Tra4nce
12-05-2011, 00:35
SimFree için 1400 TL Çok.. Vodafone'dan al daha iyi [:D]

NeGReDo
12-05-2011, 03:04
vodafone'dan aldığın cihaz sadece vodafone hatlarla çalışıyor,benim tavsiyen turkcell'den alman ama o da 16gb modeli 805 euro,biraz daha ekle,2 yıl garantili yurtiçi cihaz al,ne gevey,ne de unlock derdiyle uğraşma derim ben.Turkcell'den alınan cihazlar her hatla sorunsuz çalıışıyor.

DeMo
12-05-2011, 09:53
Bence simfree için 1400 iyi fiyat. Çünkü bu fiyatın altında doğubankda yok. Bir tanıdığından alırsın onu bilemem. çünkü yurtdışında da özellikle amerikada 756$'a almıştı bir arkadaş. çarpıp bölersen yaklaşık 1200 TL civarı.

Ben doğubankta geçen hafta sonu aldım 1.450 TL pasaport kaydı da yapılmış.
Simfree için 200 lira değer. Gevey bugün var yarın yok :) Bir takım sorunlarla kaşılaşabilirsin.

vodafone'dan aldığın cihaz sadece vodafone hatlarla çalışıyor,benim tavsiyen turkcell'den alman ama o da 16gb modeli 805 euro,biraz daha ekle,2 yıl garantili yurtiçi cihaz al,ne gevey,ne de unlock derdiyle uğraşma derim ben.Turkcell'den alınan cihazlar her hatla sorunsuz çalıışıyor.Vodafone ilk verdiği cihazları sim kilitli veriyordu. Sonradan simfree olarak vermeye başladı. Bunun yanında telefonla müşteri hizmetlerini aradığında da açıyorlar sim kilidi.

Bu arada da bende vodafondan almayı düşünüyorum. 100 x 18 ay = 1800 TL yapıyor. ayda 250 dk görüşme+sms+internet reklam gibi oldu ama ciddi ciddi düşünüyorum vodafonedan üçüncü cihazı almayı :)

DeviLJoN
12-05-2011, 11:34
1400 sim free için iyidir. Ama bahsedilen doğru ise 1800 tl kontratlı vodofone hatlı cihaz, eğer vodofone kullanıyorsanız güzel ve kullanılabilir tarife..

DeMo
12-05-2011, 13:14
Bu arada söylemeyi unutmuşum.
16 GB için 250 TL ön ödeme istiyor:) Ama buna rağmen bence değer. Çünkü garantili cihaz alıyorsun.

http://imageshack.us/photo/my-images/847/vadoa.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/847/vadoa.jpg/http://img807.imageshack.us/img807/133/vado.jpg

NeGReDo
12-05-2011, 13:55
Bu tarifeleri almak için koşullar var yalnız her giden alamıyor biliyorsunuz değil mi? Faturalı hat kullanıcısı olmak,belli bir süre sanırım 3 aydı,6 ay da olabilir,bir de son 6 fatura ederi 250TL mi ne olmalı,böyle cins cins koşullar var

FireWalkeR
12-05-2011, 13:58
Bu arada söylemeyi unutmuşum.
16 GB için 250 TL ön ödeme istiyor:) Ama buna rağmen bence değer. Çünkü garantili cihaz alıyorsun.

http://imageshack.us/photo/my-images/847/vadoa.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/847/vadoa.jpg/http://img807.imageshack.us/img807/133/vado.jpg

doğan dediğin gibiyse 1800+250=2050 tl'yemi geliyor cihaz eğer öyleyse 1400 tl'ye sim free+kayıtlı cihaz tabii taksit varmı bilmiyorum ama daha iyi bence

FireWalkeR
12-05-2011, 14:02
Bu tarifeleri almak için koşullar var yalnız her giden alamıyor biliyorsunuz değil mi? Faturalı hat kullanıcısı olmak,belli bir süre sanırım 3 aydı,6 ay da olabilir,bir de son 6 fatura ederi 250TL mi ne olmalı,böyle cins cins koşullar var

eğer böyle cinslik yapıyorlarsa hiç alınmaz vodafone'den bence 1400 tl sim free+kayıtlı cihaz çok iyi bide 1400 tl'ye taksit yapıyorlarsa çok iyi hatta yerini banada söyle :D garantiyi boşver cihaz sorunsuz çalışıyorsa garanti yalan bence cihazı temiz kullanırsan hiç bir sorun çıkmaz yeterki iyi bak ona :D

DeMo
12-05-2011, 14:02
tabi tabi biliyorum şartları. ben daha evvel 3G ve 3Gs almıştım vodafone'dan. Şartlar önceki cihazlara göre biraz daha ağır ama onun içinde şöyle bir seçenek sunmuşlar; Eğer söz konusu şartları taşımayorsanız ilk 12 aylık bedeli ( 1188 TL) kredi kartınızdan 12 taksitle alalım. 13.aydan itibaren yine faturanızın içinde ödeyin gibi birşey yapmışlar. Henüz karar vermedim ben bakalım hayırlısı.

DeMo
12-05-2011, 14:06
Vade farkını verince taksit yapıyorlar :)

Ama birşey atlıyorsunuz. aylık 250 dk görüşme+150 sms+internet var.
Ben şöyle değerlendiriyorum. Bu bedava verdiği görüşme süreleri internet vs. nerden baksan aylık 30-35 TL.
30 TL dersek 18 ayda 540 TL yapar en azından. 2050 - 540 : 1510 TL :))

FireWalkeR
12-05-2011, 14:10
walla bende düşünüyorum kesin alacağım ama haziran 5-6 bekliyorum steve amcamız bakalım yeni ne tanıtacak bize, bende haziran da yurtdışına gideceğim, yeni cihazı yurtdışında bulabilirsem onu almayı düşünüyorum olmazsa türkiyeye dönünce türkiyeden alırım :D

FireWalkeR
12-05-2011, 14:18
doğan sitesinde "vodafone red ayrıcalıkları" falan yazıyor. iphone almak için red'e üye olmakmı gerekiyor paralımı acaba bu red?neki bu red?ne işe yarar?

DeMo
12-05-2011, 14:28
yok öyle değilde tam olarak böyle "Vodafone Red Dünyası'na son 3 ay fatura ortalaması vergiler dahil toplam 100 TL ve üzeri olan, i-Phone veya Blackberry kontratlı paketlerden birini almış olan, Red ve Red+ tarifelerinden birini almış olan bireysel ve faturalı hat sahipleri katılabilir."

Bazı markalarda indirim Back-up asistanlık gibi şeyler sunuyor. Ben hiç kullanmadım detaylı açıklamalar burada: Vodafone Red Program? (http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/vodafone-red-programi.php)

linuxp
12-05-2011, 16:15
vodafon shoplara gittiğinizde elimizde şu an için cihaz yok şeklinde bir söz duyacaksınız. Geçen ay bir tanıdık vasıtasıyla bir cihaz ayırttırdım. ancak tam alacağım gün vazgeçtim.

vodafona geçmek için gerekli şartları size kısaca açıklayayım.
öncelikle hattınızın ödenen son faturası 80 liradan az olmamalı
son 8 ayda ödemiş olduğunuz toplam fatura tutarı 350 milyondan fazla olmalı.
Eğer vodafon kullanıcısıysanız iphone kampanyasına dahil etmeye pek yanaşmıyorlar. Diğer hatlardan geçişlere öncelik tanıyolar.
En düşük kampanyalı fiyatı ayda 65 lira ve 24 ay ancak bu paketi tek başına alamıyorsunuz bu paketle birlikte en düşük 35 lik (her yöne 500 dk) paketine geçmek zorundasınız bu şekilde aylık 100 liraya geliyor.
ilk 12 ay için cihaz bedelinin yarısını kredi kartından çektirmek zorundasınız. Nakit bile kabul etmiyorlar :s
ilk 12 ay sadece konuşma ücreti olan 35 lira fatura ediliyor. sonraki sene 65+35 ödüyorsunuz

dikkat edilmesi gereken ve benim cihazı alacağım gün vazgeçmeme sebep olan asıl konu : eğer aylık konuşmada 500 dk yı geçerseniz yapacağınız her konuşma ücreti katlanarak artıyor. şöyleki ilk 2 dk 40 krş konuşma devam ederken sonraki 2 dk 80 krş takip eden 2 dk 160 kuruş şeklinde

Bu durumdan muzdarip bir arkadaşıma 198 lira fatura geldi. aylık konuşma tutarı şu şekilde 500 + 60 dk ilk 500 dk. kampanya kapsamında olan 35 liraya dahil sonraki 60 dk ekstra faturalandırıldı bu da demek oluyor ki 60 dklık konuşma ücreti 198-35= 163 liraya geliyor. eğer bu tarz kampanyalardan almayı düşünüyorsanız iyice incelemenizi tavsiye ederim.

Hattım şu an vodafon oldu ilk ayın dolmasını bekliyorum sonra kendi operatörüme dönüş yapıcam :)

FireWalkeR
12-05-2011, 17:08
açıklama için saol linuxp demekki elden 1400 tl sim free+pasaport kayıtlı cihaz almak daha iyi bi seçenek birde taksit olayı varsa iyi olur :)

albayrak66
12-05-2011, 17:33
Arkadaşlar İphone 4 sim free 32gb çiziksiz garantili olan cihazı 1500tl ye 4 taksit ile aldım.

Bu ara basband:04.10.01 versiyon:4.3.3 ama jailbreak yapılmamış.Bu basebanda 4.3.3 jb uygulanabilirmi?

NeGReDo
12-05-2011, 18:13
sorduğun sorunun yeri burası değil dostum.Forumda gez cevabını bulursun.

bulbuy
14-05-2011, 18:52
Vodafone a geçen biri olarak biraz bilgi vereyim. Ben cihazı tcell den yeni geçip 2. gün aldım. iPhone 4 16 GB için şu an aylık 65 TL ödüyoum. ilk bir seneyi kredi kartından peşin/taksitli çektiler. Aylık 40 TL ve üstü tarifede olmak yetiyor.

isaeff
17-05-2011, 13:58
bende turkcellden almayi dusnuyordum ama maaleseg yabanci uyruklara vermiyormus *((

Karpinar
17-05-2011, 14:30
Peki arkadaşlar iphone 4 16GB free sim için 1100TL uygunmu? sadece pasaport kaydı yapılcak ve benim buna imkanım var. 03.10.01 baseband ve 4.2.1 versiyon. Fikirlerinizi merakla bekliyorum...

DeMo
17-05-2011, 14:36
Cihaz sıfır ise bence çok iyi. ben iki hafta önce doğubankta 1350 TL + 100 pasaport kaydı toplam 1450TLye aldım.
Simfree olduğu için baseband ve Fw sürümünün pek önemi yok.

NeGReDo
17-05-2011, 15:15
Cihaz sıfır ise bence çok iyi. ben iki hafta önce doğubankta 1350 TL + 100 pasaport kaydı toplam 1450TLye aldım.
Simfree olduğu için baseband ve Fw sürümünün pek önemi yok.

bene biraz pahalıya almışsın.250-300 daha koyarak yurtiçi garantili cihaz bulmak mümkün.

1650TL mesela burada.kapıda ödeme de mevcut.
En Ucuz Apple iPhone 4 16 GB 2y?l Garantili AYNI GÜN KARGO : sanalreyonum.com (http://www.sanalreyonum.com/urun/apple-iphone-4-16-gb-2yil-garantili-ayni-gun-kargo_803343.aspx)

DeMo
17-05-2011, 15:26
Evet gerçekten iyi fiyat. Ben o cihazı bir arkadaşa almıştım acaba şimdi bu verdiğin adresten kendime alsam mı diye düşünüyorum :D

Özgür bu siteyi görmeli :)

Edit. Siteyle ilgili olumsuz referans aldım. Bilginize...

socrates
25-05-2011, 11:38
Peki arkadaşlar iphone 4 16GB free sim için 1100TL uygunmu? sadece pasaport kaydı yapılcak ve benim buna imkanım var. 03.10.01 baseband ve 4.2.1 versiyon. Fikirlerinizi merakla bekliyorum...

1100TL iphone 4 16 GB sim free sıfır bir telefon için normal şartlarda olması mümkün olmayan bir fiyat. iphone telefonların en hesaplı satıldığı ülke olan İngilterede dahi telefonun sim free apple store satış fiyatı 510 pound. Pound 2,61 TL şu anda.. Hesapladığınızda zaten rakam 1350 TL ye denk geliyo..

Hadi diyelim tax refund aldı getiren kişi, o zamanda en az 1250 TL ye getirtmiş olacak telefonu. Bu fiyat aralığından düşük satıyo olması soru işareti.. Normal fiyat aralığı piyasada zaten 1500-1600 TL arasında geziniyor gördüğüm kadarıyla.

bene biraz pahalıya almışsın.250-300 daha koyarak yurtiçi garantili cihaz bulmak mümkün.

1650TL mesela burada.kapıda ödeme de mevcut.
En Ucuz Apple iPhone 4 16 GB 2y?l Garantili AYNI GÜN KARGO : sanalreyonum.com (http://www.sanalreyonum.com/urun/apple-iphone-4-16-gb-2yil-garantili-ayni-gun-kargo_803343.aspx)

Bu bahsetmiş olduğunuz yurt içi cihaz değil.. Aynen diğer kişilerin yurt dışından getirmiş oldukları iphone telefonlardan bir farkı yok. Yurt içinde bu telefonları Turkcell ve Vodafone hariç kimse satmıyor. Yani ha Doğubanktan almışsınız ha bu site ve benzerelerinden, garanti dediği şey klasik kendi firma garantisi...

NeGReDo
25-05-2011, 11:43
1100TL iphone 4 16 GB sim free sıfır bir telefon için normal şartlarda olması mümkün olmayan bir fiyat. iphone telefonların en hesaplı satıldığı ülke olan İngilterede dahi telefonun sim free apple store satış fiyatı 510 pound. Pound 2,61 TL şu anda.. Hesapladığınızda zaten rakam 1350 TL ye denk geliyo..

Hadi diyelim tax refund aldı getiren kişi, o zamanda en az 1250 TL ye getirtmiş olacak telefonu. Bu fiyat aralığından düşük satıyo olması soru işareti.. Normal fiyat aralığı piyasada zaten 1500-1600 TL arasında geziniyor gördüğüm kadarıyla.

Bu bahsetmiş olduğunuz yurt içi cihaz değil.. Aynen diğer kişilerin yurt dışından getirmiş oldukları iphone telefonlardan bir farkı yok. Yurt içinde bu telefonları Turkcell ve Vodafone hariç kimse satmıyor. Yani ha Doğubanktan almışsınız ha bu site ve benzerelerinden, garanti dediği şey klasik kendi firma garantisi...

yandaki garanti hakkında yazısına tıklasaydınız bu iletiyi görebilirdiniz.Ayrıca Turkcell ve vodafone değil,gold bilgisayar,hepsiburada,electroworld vb. yerlerde de iphone satışı vardır.Turkcell ya da vodafone değil kendi adlarına satmaktadırlar. Sanalreyon'daki garanti açıklaması da şu şekildedir. "www.sanalreyonum.com (http://www.sanalreyonum.com/) 'da satılan bütün ürünler, Sanayi Bakanlığı onaylı Resmi ithalatçı veya distribütörlerin garantisi altındadır. Satın almış olduğunu ürünler; faturalı, garanti belgeli ve kapalı kutu olarak tarafınıza gönderilmektedir"

socrates
25-05-2011, 12:15
IPHONE 4 16 GB SİYAH CEP TELEFONU, APPLE(IPHONE) - Cep Telefonları (http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=92837&ad=iPHONE-4-16-GB-SiYAH-CEP-TELEFONU-Cep-Telefonlari)

Hepsiburada.com : Apple iPhone 4 16 GB | Telefon (http://www.hepsiburada.com/Liste/apple-iphone-4-16-gb-siyah/ProductDetails.aspx?productId=telcepiph416&categoryId=371946)

Bu sayfalardaki fiyatların, kampanyalı fiyatlar olmasına rağmen çok daha yüksek olması, sanırım bir şeyler anlatıyordur. Resmi ithalatçı, bildiğim kadarıyla cihazın çıplak satış fiyatı üzerinden, %10 gümrük vergsi+ %18kdv + %25 ötv ödemekte. Bu şartlar altında bakıldığında telefonun ithalatçısna geliş fiyatı zaten 1700-1800 TL aralığında oluyor.

Türkiyede zaten iphone distribütör tarafından satılmıyor. Apple Türkiyede satılan iphone lar için garanti vermiyor die biliyorum. Garanti verse zaten kendiside satar, ki keşke satsa ... Verilen garantiler her firmanın kendi verdiği garanti.. Bahsedilen site ( ki olumsuz referans aldığını belirtmiş Demo arkadaşımız ) resmi ithalatçı ise , tabiki internet sitesine yazmış olduğu garanti koşullarına uygunluk gösterecektir fiiliyattaki durum.

Konu genel başlığı Alış-veriş tavsiyeleri olduğu için bende naçizane tavsiyede bulunmak istemiştim. Hepsi o. Ben olsam 1100 TL fiyattan iphone almam... İngilizlerin dediği gibi " Ucuz mal alacak kadar zengin değilm " sözüne katılıyorum anlayacağınız. [:)]

Ama zaten sitedeki fiyat 1600 TL civarı sanırsam, ki zaten piyasa fiyatı o düzeyde. Hem taksit imkanıda varsa fiyatta problem yok.. [:'(]

FireWalkeR
25-05-2011, 12:35

bence 1100 tl'ye sıfır+sim free iphone 4 bulduysanız kaçırmayın yalnız cihaz "refurbished" olmasın satıcıya sorun

socrates
25-05-2011, 12:38
İnternette dolaşırken şöyle bir bilgi buldum, paylaşayıım istedim

iPhone 4 Türkiye?de kaç lira ve neden çok pahal?? ??te yan?t? « PC Extra Online (http://www.pcextra.com.tr/makale/2010/09/iphone-4-turkiyede-kac-lira-ve-neden-cok-pahali-iste-yaniti/#more-2116)

NeGReDo
25-05-2011, 12:47
IPHONE 4 16 GB SİYAH CEP TELEFONU, APPLE(IPHONE) - Cep Telefonları (http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=92837&ad=iPHONE-4-16-GB-SiYAH-CEP-TELEFONU-Cep-Telefonlari)

Hepsiburada.com : Apple iPhone 4 16 GB | Telefon (http://www.hepsiburada.com/Liste/apple-iphone-4-16-gb-siyah/ProductDetails.aspx?productId=telcepiph416&categoryId=371946)

Bu sayfalardaki fiyatların, kampanyalı fiyatlar olmasına rağmen çok daha yüksek olması, sanırım bir şeyler anlatıyordur. Resmi ithalatçı, bildiğim kadarıyla cihazın çıplak satış fiyatı üzerinden, %10 gümrük vergsi+ %18kdv + %25 ötv ödemekte. Bu şartlar altında bakıldığında telefonun ithalatçısna geliş fiyatı zaten 1700-1800 TL aralığında oluyor.

Türkiyede zaten iphone distribütör tarafından satılmıyor. Apple Türkiyede satılan iphone lar için garanti vermiyor die biliyorum. Garanti verse zaten kendiside satar, ki keşke satsa ... Verilen garantiler her firmanın kendi verdiği garanti.. Bahsedilen site ( ki olumsuz referans aldığını belirtmiş Demo arkadaşımız ) resmi ithalatçı ise , tabiki internet sitesine yazmış olduğu garanti koşullarına uygunluk gösterecektir fiiliyattaki durum.

Konu genel başlığı Alış-veriş tavsiyeleri olduğu için bende naçizane tavsiyede bulunmak istemiştim. Hepsi o. Ben olsam 1100 TL fiyattan iphone almam... İngilizlerin dediği gibi " Ucuz mal alacak kadar zengin değilm " sözüne katılıyorum anlayacağınız. [:)]

Ama zaten sitedeki fiyat 1600 TL civarı sanırsam, ki zaten piyasa fiyatı o düzeyde. Hem taksit imkanıda varsa fiyatta problem yok.. [:'(]

Turkcell'de de fiyat o zaten arkadaşım.Hepsiburada'da ki fiyatı neden baz alıyorsun.16 GB iphone 4 kontratsız peşin satış fiyatı 805 euro. Piyasada az bulunduğu için hepsiburada ya da benzeri yerler şişirme fiyattan satıyorlar cihazı.Şu an iphone 4 turkcell'lerde bulunabilir durumda.O yüzden hepsiburada'da ki o fiyata 1 ay sonra tekrar bakmanı öneririm

socrates
25-05-2011, 13:20
Benim söylemeye çalıştığım şey Hepsiburada ya da Gold bilgisayarın telefonu ucuza sattıkları değil tam tersine olması gereken fiyattan sattıklarıydı zaten ( Kampanya dönemleri hariç ) çünkü dediğim gibi resmi yollardan ülkeye sokulan bir iphone cihazın , ticaretin gereği olarak kar marjıda üzerine konulduğunda Turkcell ya da Vodafone bayilerinde satılan fiyatlardan aşağıda bir fiyata satılması çok mantıklı bir satış politikası değil.

FireWalkeR
25-05-2011, 13:33
Turkcell'de de fiyat o zaten arkadaşım.Hepsiburada'da ki fiyatı neden baz alıyorsun.16 GB iphone 4 kontratsız peşin satış fiyatı 805 euro. Piyasada az bulunduğu için hepsiburada ya da benzeri yerler şişirme fiyattan satıyorlar cihazı.Şu an iphone 4 turkcell'lerde bulunabilir durumda.O yüzden hepsiburada'da ki o fiyata 1 ay sonra tekrar bakmanı öneririm

turkcell kontratsız satışa başladımı acaba ve fiyat tüm turkcelllerde 805€ mu?

Karpinar
25-05-2011, 14:46

Ben hiç sıfır demedim hocam. sıfıra yakın hiç çiziksiz ikinci el

socrates
25-05-2011, 14:59
Sıfıra yakın ikinci el ise fiyat uygundur heralde... Pasaport kaydına gerek var dediğiniz için sıfır bir telefonmuş izlenimi yaratmıştı haliyle [:)]

NeGReDo
25-05-2011, 18:30
turkcell kontratsız satışa başladımı acaba ve fiyat tüm turkcelllerde 805€ mu?

Kontratsız satış derken zaten turkcell tim'lerden kontratsız alabiliyorsunuz.Daha önce alınmıyormuydu ki.Evet cihazın olduğu tüm turkcell şubelerinde fiyat aynıdır kdv dahil 805 euro.olması gereken fiyat dediğin pahalı demek istiyorum bunun farkında değilsiniz.Aynı cihaz turkcell'den aldığınızda 1700 TL civarına geliyor günlük euro kuru x 805 euro'dan.Aynı cihaz hepsiburada da 2000tL civarı.çünkü piyasada cihaz yoktu.Şu an ise sorduğum 3 tcellden birinde cihaz bulunuyor.

FireWalkeR
25-05-2011, 20:44
Kontratsız satış derken zaten turkcell tim'lerden kontratsız alabiliyorsunuz.Daha önce alınmıyormuydu ki.Evet cihazın olduğu tüm turkcell şubelerinde fiyat aynıdır kdv dahil 805 euro.olması gereken fiyat dediğin pahalı demek istiyorum bunun farkında değilsiniz.Aynı cihaz turkcell'den aldığınızda 1700 TL civarına geliyor günlük euro kuru x 805 euro'dan.Aynı cihaz hepsiburada da 2000tL civarı.çünkü piyasada cihaz yoktu.Şu an ise sorduğum 3 tcellden birinde cihaz bulunuyor.

saat 17:00 civarında turkcell'e sordum haziran ayında başlanacak kontratsız satışlara dedi ama 805€ pahalı tabii nette sıfır+sim free cihazı 1250 tl'ye satıyorlar pasaport alıcıya ait ama

NeGReDo
25-05-2011, 20:58
saat 17:00 civarında turkcell'e sordum haziran ayında başlanacak kontratsız satışlara dedi ama 805€ pahalı tabii nette sıfır+sim free cihazı 1250 tl'ye satıyorlar pasaport alıcıya ait ama

ama turkcell'den alınan cihaz 2 yıl genpa garantili.Bu fark var piyasadan alacağın cihazlarla

FireWalkeR
25-05-2011, 21:06
2 yıl garanti için 1800 tl verilmez bence :D seninde dediğin gibi 805 € pahalı bi fiyat