PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes ile backup alamıyorum

fuatokyay
09-05-2011, 17:07
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır backup alamıyorum aşağıdaki hatayı alıyorum sebebi nedir acaba yardımlarınız için teşekkürler.

"iTunes could not back up the iPhone "Fuat iPhone4" because the backup was corrupt or not compatible with the İphone.
Delete the backup for this iPhone,try again."

DeDeLi
09-05-2011, 17:46
Back up hasarlı ya da uygun değil diyor..
Cihazınızda CFW mı yüklü?Ya da 3g ya da 3GS backup ini iPhone 4 e mı yüklemek istiyorsunuz?

DeMo
09-05-2011, 18:01
Başka bir bilgisayardaki iTunes üzerinden yedek almayı denediniz mi ? Eğer başka bir bilgisayarda yedeği alıp sizin kullandığınız bilgisayarda yedeği almıyorsa yada başka bir bilgisayarda deneme şansınız yoksa aşağıdaki adımları takip edin.

iTunes'in son versiyonunu kullandığınızdan emin olun.

Eğer eminseniz iTunes'i kaldırın ve yeniden kurmadan önce aşadaki işlemleri yapın;

* \Belgelerim\Müziğim\iTunes klasörünü silin. (Tabki klasör içinde uygulamaların ipa'ları varsa önce bunları bilgisayarınızda herhangi bir yere yedekleyin)

* C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Application Data\Apple Computer\MobileSync klasörünü silin. (Sildiğiniz bu klasör daha önce aldığınız yedekleri içermektedir. Önceki yedekleriniz önemli ise silmeden önce bilgisayarınızda farklı bir yere yedekleyin)

sonra iTunes'i yeniden kurup backup almayı deneyin.
---------
Başka bir bilgisayarda da yedek almıyor ve yukarıdaki denemelerinize rağmen sizin bilgisayarda da hala backup alamıyorsanız kullandığınız sürümde problem olabilir. Dolayısıyla size iTunes ile yedek alamadan restore yolları gözüktü demektir.

iphonefb
02-09-2011, 16:41
cidden işe yaradı çok teşekkürler