PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone'un nerde olduğunu bulma

felix
09-05-2011, 13:13
arkadaşlar ii günler bana kızımın nerde olduğunu her an öğrenmek için bi program lazım kızımın telefon 3s bendeki ise 4 nasıl bula bilirim her an nerde oldğunu örenmem lazım hattımtürkcell acil yardımlarınızı bekliyoruz ii günler ürcetli yada ücretsiz program farketmez yeterki telefonun nerde olduğunu öğrenim

NeGReDo
09-05-2011, 14:30
iphone 3gs te bu uygulama çalışmıyor,iphone 4 te çalşıyor diye biliyorum.

Sessiz
09-05-2011, 15:31
Verici koyarsın ya da
Cihazına mobile me uygulamasını yükletip 300 tl idi galiba ordan izleyebilirsiniz.

NeGReDo
09-05-2011, 15:50
99 dolar diye biliyorum ben.itunes'dan bakabilirsin fiyatına.MobileMe uygulamanın adı

IBurak
09-05-2011, 17:27
iphone 3gs te bu uygulama çalışmıyor,iphone 4 te çalşıyor diye biliyorum.

İnternet olduğu sürece iPod touch 2G de bile çalışıyor ...

DeDeLi
09-05-2011, 17:38
http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/21371-find-my-iphone-ile-cihaz-takibi.html hocam bu konuyu bir incele.umarım isini gorur

amanyoo
09-05-2011, 19:26
ios 4.2.1 te ücretsiz kullanılabiliyor find my iphone uygulaması..

Kemanci23
10-05-2011, 01:49
Butun bunlara gerek yok nimbuzz u yukle kizinin telefonuna ve kendi telefonuma yukle ikisinede hesap ac bir birini ekle iki telefonunda kOnum ayarlarini ac nimbuzda kizinin adinin ustune tikla kOnum bul de yeterli kizini en fazla 15 veya. 20 metre sapma ile bulabilirsin ayrica nimbuz hangi telefonda yuklu olursa olsun iphone ile o telefonun yerini cok az bi sapma ile bulabilirsin yardimci olabildiysem
Ne mutlu bana

ErejgikaL
10-05-2011, 02:21
find my iphone ücretsiz ve güzel çalışıyor

felix
10-05-2011, 22:58
peki ben o anlamadan görebilcekmiyim o anlamadan ben görmem lazımbana yalanmı sölüyor dorumu yada nerde olduğunu buluğp istediğim zaman gidip almam lazım
telefondan iconu falan gizlerim ama o program gene çalışırmı bide ücreti nedir free app diyo lütfen açıklarsanız sevinirm

DeDeLi
10-05-2011, 23:13
Verdigim linkte hepsi anlatılmış..uygulamayı aktif etmeni gerekli sadece internet sitesi üzerinden yani https://me.com/find/ buradan ögrenebiliyorsunuz.Siz en iyisi konuyu okuyun daha net bilgi sahibi olursunuz

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/21371-find-my-iphone-ile-cihaz-takibi.html

CASUA
10-05-2011, 23:26
peki ben o anlamadan görebilcekmiyim o anlamadan ben görmem lazımbana yalanmı sölüyor dorumu yada nerde olduğunu buluğp istediğim zaman gidip almam lazım
telefondan iconu falan gizlerim ama o program gene çalışırmı bide ücreti nedir free app diyo lütfen açıklarsanız sevinirm

3G ve 3GS sahipleri find my iphone uygulamasından yararlanmak istiyorsanız,
öncelike yapmanız gereken şey bir iphone 4 bulmak ve apple hesabınıza giriş yapmak (iphone 4 sahibi itunes ve mobile me hesabından çıkış yapmak zorunda) ondan sonra siz iphone 4'den apple hesabınızla mobile me ye giriş yapıyorsunuz ve aynı hesapla me.com a giriyorsunuz ondan sonra çıkış yapıp 3G ve 3GS telefonunuzdan mobile me hesabına giriş yapıyorsunuz ve bu kadar.Bundan sonra me.com dan telefonunuzun yerini bulabilirsiniz

*Birde telefonunuzun devamlı internete bağlı olması gerek 3G ile bu mümkün yani devamlı açık olması lazım yoksa müdahale yada yer tespiti yapamıyorsunuz,(bizzat denedim internet olmazsa işlem yapamazsınız)

ErejgikaL
14-05-2011, 04:20
Uygulamaya gerek kalmadan da yapilabilmekte;
Telefonun menusunden Mail hesabi ekle kismindan MobileMe hesabi ekliyoruz. Daha sonra internet uzerinden herhangibir PC den iPhonun yeri izlenebiliyor. Ama yukarida da belirtildigi gibi iPhonun bi internet erisimi olmali ki bilgiyi yolliyabilsin :) edge, 3g, gprs, wifi vs..

Sent via iPhone using Tapatalk