PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone 3G Unlock+JailBreak ?

GorkaMorka
09-05-2011, 00:03
Herkeze Selamlar Arkadaşlar ;

3G Bir Cihazım var Cihazda Şu anda 4.1 Sürümü Yüklü Çok Ağır Olduğundan Format Atıp Üst Versiyon Firmware Güncellemesi Yapmak İstiyorum Cihaz Yurt Dışı Sim Kilitli Şu anda JB'li Benim Bu Cihaza Hangi Firmware Gücellemesi Yapmam Gerekiyor Unlock Olacak Bi Sürüm Tabikide Teşekkürleri Bir Borç Bilirim ve Sitedeki Emeği Geçen Herkeze Sonsuz Saygılarımı Sunarım.

İyi Çalışmalar.

DeDeLi
09-05-2011, 00:10
3G cihazlar icin yükseltebileceginiz son sürüm IOS 4.2.1 dir..

http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/24580-ios-4-2-1-jailbreak-pwnagetool-4-2-ve-4-2-1-cfw-linkler.html bu konu sizin işinizi görecektir..Bu konuyu okuyup CFW yükledikten sonra unlock yapabileceksiniz

GorkaMorka
09-05-2011, 00:17
Teşekkür Ediyorum İlgin İçin Gerekli Dökümanları İndirip Hemen İşleme Geçicem.

İyi Geceler Dostum..

GorkaMorka
15-05-2011, 20:43
CFW indirdim fakat redsn0w ile gösteremiyorum FW'yi Orjinal 4.2.1 Linkide Problemli İndiremiyorum İndirme Merkezinden Orjinal 4.2.1 Firmware'yi Yükledikten Sonra Unlok Yapabilecekmiyim Peki ? Yardımcı Olurmusunuz.?

DeMo
17-05-2011, 18:59
Redsn0w'a zaten Custom sürümü değil orjinali göstereceksiniz.
Orjinal Fw ile cihazı restore etmeyin dikkat. Orjinal Fw'yi sadece cihazınızı Custom - Pwned DFU moda almak için Redsn0w'da göstereceksiniz o kadar.
Custom - Pwned DFU moda aldıktan sonra da iTunes vasıtası ile indirdiğiniz Custom Fw'yi yükleyeceksiniz ki zaten bunların hepsi size verilen linkde açıkca yazıyor.

Unlock içinde bu işlemler bittikten sonra Cydia'dan Ultrasn0w'u yüklemelisiniz.