PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ıphone 3g recovery mod ve dfu mod

alakartia
08-05-2011, 20:47
Arkadaslar benim sorunum bambaska bi sorun herkezin basindan gecmesine ragmen ben hala isin icinden cikamadim lutfen rica ediyorum ban akesin ve net bi cvb verin ya kiriyim ya kullaniyim ikisinden biri

bastan anlatiyorum telefonum iphone 3g yurtdisinda kaliyorum sim kilitli idi sim kilidini kirmak icin jb yaptim
yaparken guzelim iphon um oldi ipod basebandi yani 6.15.00 oldu ama cydia dagil gps modulu haric hepsi caliyor yalniz gps calismiyor buna normal dedim cunki ipod oldu telefona muzik yukliycem derken restoya bastim telefon recovery moda girid kaldi

yapmis oldugum islemler

1.internetten 3g 4.2.1 cfw indirdim
2.3g orginal 4.2.1 resto yu indirdim
3.tinyumbrelle 4.33.00
4.ireb
5.redsnow win son surumu
6.snowbreze

elimde bulunan programlar sistem defalarca bilgisayara format attim her turlu bilgisayarda denedim
host sistemini dahi uyguladim dfu mod da resto yaptim cfw yi tabiki hata 1015 hop recovery moda giriyor
recovery mod da resto yaptim hata yine 1015 hoppppp reciovery modda
umbrella ile exit recovery yapiyorum telefon kapaniyor aciliyor hopppp recovry mod irebi denedim olmadi en son sistemi win 7 den xp ye kadar dusurdum xp de irebi calistiramadim itunes versiyon en son surum yukledim defalarca ustune gidiyorum hata arada bir 1600 ile 1611 veriyor

lutdfen bana bi cvb verin cope mi atiyim yetkili servise basvuruyum yardimlarinizi bekliyiorum allaha emanet olun

permant
09-05-2011, 05:05
son versiyon itunes i yukle yukleme yapacagin pc nin hangi os sistemi varsa (xp vista...) guncellemelerini yap pc yi ac kapa ireb le 4.1 ios u yukle sayet 4.1 yukleyemiyorsan 4.3.3 yukle