PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : typophone lock screen hatası nolur yardım

seq0meq0123
08-05-2011, 12:07
Arkadaşlar typophone'yi bilyosunuzdur onu yüklediğimde sürekli saat 88:88 olarak deiğişiyor ne yapmam gerek nolur yardım edınn!! bi de Slanted Lock var onu da biliyosunuzdur onda da ortada mavi bi soru işareti çıkıyor ne yapmam gerek nolur yardım delircem :D

GKTG
08-05-2011, 12:07
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar...

seq0meq0123
08-05-2011, 12:16
o zaman tekrar açıyorum konuyu

NeGReDo
08-05-2011, 12:26
o zaman tekrar açıyorum konuyu

tekrar açmaktan ziyade,bu mesajı düzenleyebilirsin.boşuna konu kirliliği yapmana gerek yok ki

merhabadunyali
08-05-2011, 12:34
Arkadaşlar typophone'yi bilyosunuzdur onu yüklediğimde sürekli saat 88:88 olarak deiğişiyor ne yapmam gerek nolur yardım edınn!! bi de Slanted Lock var onu da biliyosunuzdur onda da ortada mavi bi soru işareti çıkıyor ne yapmam gerek nolur yardım delircem :D

Güzel anadilimizle yazmaya çalışacağım,

1.Bilgisayarınızdaki TYPOPHONE temasının bulunduğu klasördeki "style.css" dosyasını açın,
2.Burada yazdığım satırı bulun

background-image:url('/private/var/mobile/Library/SpringBoard/LockBackground.jpg');

3.Bu satırı şununla değiştirin,

background-image:url('LockBackground.png');

4.Respring yapın ve tamamdır.

deviantarttaki typophone yaratıcısının yazısını türkçeye çevirdim.kendi bilgilerim değildir.Ben de aynı şekilde kullanmaktayım.

seq0meq0123
08-05-2011, 12:35
EDİT : Olduu cok tesekkurler!!!

Bi de son 2 sorum daha olacak size hazir bilen birini bulmusum :D
Weather'i yasadigim ile gore yapmak cok zor daha ayrintili bir sekilde anlatabilir misiniz ?
Bir de temanin arkasina istedigim resmi nasil koyabilirim ?

merhabadunyali
08-05-2011, 14:28
merhaba tekrar.
ben weather app için iphone standart hava durumu uygulamasından faydalanıyorum.orada ankara'yı seçmiştim ve o şekilde gösteriyor bir sıkıntı olmadan.
arka planı da lockbackround.png 'yi istediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz.yani oraya hangi yolu atayıp hangi resmi gösterirseniz onu arka plan olarak kullanırsınız.

anlaşılmayan bir şey olursa seve seve yardım ederim.takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.

seq0meq0123
08-05-2011, 20:43
oncelikle yardimseverliginiz icin inanilmaz tesekkurler. hava durumu sorununu hallettim. fakat arkaya resim koyma olayini ayni anlattiginiz gibi yaptigim da hic bir sey degismedi ve ayriyetten sayilar ust uste geldi normal saat 88:88 ile ust uste geliyordu. Bu yuzden tekrar yapmaya korkuyorum ama herhalde bir hata yaptim tekrar deniyeyim. Slanted Lock isimli tema hakkinda da bir bilginiz var mi ?

GKTG
08-05-2011, 20:44
Konu başlığınızı düzenlemeniz için uyarıda bulundum üstüne üstlük ceza da aldınız. Neden halen konu başlığını düzenlemiyorsunuz?

seq0meq0123
09-05-2011, 17:26
Özür dilerim ama nasıl düzeltileceğini bilmiyorum ki.