PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hata kodu 1611 sorunu

barbarbar
07-05-2011, 20:12
arkadaslar allah rızası ıcın yardım edın danısmanım ben ve telefon benım herseyım 4.3.3. yuklerken hata oldu restore yapmam lazım ama olmuyor aldıgım hata kodu 1611 telefon vodafondan aldım jb yaptım ama normale dondum epey zamandır ne yapıcam bana yardım edecek bırırsı yokmu telefon ıptal :S:S:S:S

DeDeLi
07-05-2011, 20:17
Kullandığınız iTunes en güncel sürüm mü?

barbarbar
07-05-2011, 20:20
evet onuda yenıden ındırdım yukledım

barbarbar
07-05-2011, 20:20
baska bı pc de denıcem sımdı :S

iSylar
07-05-2011, 20:25
ben bu sorunu bilgisayara format atarak çözmüştüm

GKTG
07-05-2011, 20:29
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

barbarbar
07-05-2011, 20:33
nasıl kurallara aykırı bılader kafamı buluyosun benımle aldıgım hata kodunu yazdım hata kodundan kaynaklı sorunumu yazdım bıde gıreyım onu arastırayım sabaha kadar ???? verıyosanda ver ceza bumudur forum kuralı bumudur yardımlasma bız hıc bılmıyoruz bı sen bılıyosun . ver ne ceza vereceksen banla ıstersen!

GKTG
07-05-2011, 20:38
nasıl kurallara aykırı bılader kafamı buluyosun benımle aldıgım hata kodunu yazdım hata kodundan kaynaklı sorunumu yazdım bıde gıreyım onu arastırayım sabaha kadar ???? verıyosanda ver ceza bumudur forum kuralı bumudur yardımlasma bız hıc bılmıyoruz bı sen bılıyosun . ver ne ceza vereceksen banla ıstersen!

Ceza vermek kolay. Ama burada size yardım etmeye çalışıyoruz ki bu yardımı da forum kuralları çerçevesinde yapmamız gerekiyor. Bende sizi konu başlığınız kurallara aykırı diye uyarıda bulundum. Dediğim gibi ceza vermek kolay ama sabır gösteriyoruz. Ve aynı şeyi tekrarlıyorum burada sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

dean
07-05-2011, 20:40

Bu kadar şey yazana kadar tamam arkadaşım düzenliyorum deseniz hiç birşey kaybetmezdiniz. Oysaki biz iyi niyetimizden konu başlığını düzenlemiştik bile ama yönetici arkadaşım ben düzenlerken büyük ihtimalle yazmış uyarıyı. Ki doğru olanda buydu zaten ama gel gelelim sizin tavrınız hiç hoş olmamış. Peki o zaman ben size sorayım bu mudur iyi niyetli yaklaşımların sonucu? Çok zamanınızı almaz kuralları oluyup onlara göre hareket etmeniz. Arkadaşımız tüm kuralları okumayın diye de sadece sizi ilgilendiren kısmını alıntı ettiği halde yaklaşımınız böyle... Aksi olsa nasıl olurdu acaba. Bizim niyetimiz yardım olmasa burada olmazdık.

Her neyse konu uzamasın. Lüften kuralları dikkate alın. İyi forumlar.

barbarbar
07-05-2011, 20:41
arkadasım telefonumda 1000 kısı var ekmek kazandıgım danısanlarım 3 saattır ulasılamıyoerum nerden baksan bu 3 saatte 2 bın zararım var nasıl senın modunda olabılırırm sende haklısın ama harbı cıkmazdayım sen sıl en ıyısı bu konuyu komple bakıcam artık basımın caresıne.

dean
07-05-2011, 20:44
Hala daha o hatayı veriyorsa direk jb yapmayı deneyin birde ;)

ankarag3lü
07-05-2011, 22:24
bir de şunu dener misiniz?

1.telefonun takılı olduğu usb portunu değiştirin.yani usb kablosunun bilgisayara baplı ucunu başka porta takın fakat kablonun cihaza bağlanan ucu iphona şimdilik takılı olmasın

2.ardından bilgisayarı yeniden başlatın ve hemen kablonun diğer ucunu iphone takın(diğer ucu zten diğer porttaydı) ve iphone bilgisayara bağlanana kadar yani pc iphponu görene kadar cihazınızı dfu moda alın

3.ve cihazınızı restore edin.

bir de bunu deneyin