PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Edge veya 3G İle Televizyon İzlemek

daniel_x
30-04-2011, 01:32
Arkadaşlar yarın özellikle telefondan TRT'nin App'i ile bir yayın izlemem gerekiyor. Dışarda olacağım için Wi-Fi bulamayacağım. 3G olur mu bilemiyorum; ama internet paketi alıp en azından Edge hızında televizyon izleyebilir miyim, onu soracaktım? Yani Edge ile olur mu ya da 3G bulabilirsem akıcı olur mu yayın iki olasılıkta da?

ByWanT
30-04-2011, 01:37
moTV de bütün TRT kanallari var ve 3G ile sorunsuz calisiyor.

Bu arada konu yeri yanlis, lütfen konu acarken nereye actiginiza dikkat ediniz. Konu tasinmistir.

daniel_x
30-04-2011, 01:48
moTV de bütün TRT kanallari var ve 3G ile sorunsuz calisiyor.

Bu arada konu yeri yanlis, lütfen konu acarken nereye actiginiza dikkat ediniz. Konu tasinmistir.
Çok özür dilerim, uygun yeri orasıdır diye düşünmüştüm. Çok özür dilerim tekrardan.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. :)

Bu arada App Store'dan moTv'yi indirmek istedim; ama ancak ücretsiz olaınını indirebildim, orda TRT Haber yoktu ayrıca cihazım JB'siz. Yani ücretlisini yükleyebileceğim fırsatım yok şu an. TRT'nin uygulamasından 3G ya da Edge ile izleyebilir miyim?

ByWanT
30-04-2011, 01:58
Denedim 3G ile gayet iyi calisiyor
http://tapatalk.com/mu/59cc8970-427d-65da.jpg

Tapatalk ile gönderilmistir...(i4)

DeMo
30-04-2011, 02:00
Bu arada App Store'dan moTv'yi indirmek istedim; ama ancak ücretsiz olaınını indirebildim, orda TRT Haber yoktu ayrıca cihazım JB'siz. Yani ücretlisini yükleyebileceğim fırsatım yok şu an. TRT'nin uygulamasından 3G ya da Edge ile izleyebilir miyim?

Apple Store'dan TRT TV'yi indirirseniz TRT' nin neredeyse tüm kanallarını izleyebiliyorsunuz. Haber kanalı da dahil.
Uygulama ücretsizdir ve suan 3g ile çalışıyor.

daniel_x
30-04-2011, 02:04
Denedim 3G ile gayet iyi calisiyor
http://tapatalk.com/mu/59cc8970-427d-65da.jpg

Tapatalk ile gönderilmistir...(i4)
Çok teşekkür ederim gerçekten. :)

Apple Store'dan TRT TV'yi indirirseniz trt nin neredeyse tüm kanallarını izleyebiliyorsunuz. Haer kanalı da dahil. Uygulama ücretsizdir ve suan 3g ile çalışıyor.
Çok teşekkür ederim. İçim rahatladı. :)

ByWanT
30-04-2011, 02:09
Üst üste mesaj atmak yerine "mesaji düzenle" butonunu kullaniniz lütfen.