PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Imei

onurkcr
25-04-2011, 22:06
Arkadaslar Ben amerikadan 2 el iPhone 4 getirdim acaba imei de bir problem olup olmadigini nasil anlayabilirim acaba urunu pasaportla kayit yaptirmadim henuz sim kartta takili degil sadece jailbreak yapili durumda

arthurr
25-04-2011, 22:16
bende yeni getirdim 3 gün kayıt ettirmeden kullandım sonrada türkcell e kayıt ettirdin ettirmesssen belli bir süre sonra kapanır 10 tl karşılığında yapıyorlar

onurkcr
25-04-2011, 22:20
Su anda hic kullanmadim Ben iphoneyi imei nde bir problem
Var mi onu ogrenmekistiyorum hat taksam 3-4 gun kullanabililirm heralde imei nasil ogrenecegim problem oldgunu aciklarsnz svnrim

HunterUnicorN
25-04-2011, 22:28
googla a imei sorgulama yazinca bilgi islem telekominaskon gibi bi site cikior ordan sorgulatabilirsin

onurkcr
26-04-2011, 00:27
Ordan sadece kayitli Olan imei leri gormuyormuyuz

onurkcr
26-04-2011, 01:13
arkadşlar bir cevap verebilecek yok mmuu ?

ByWanT
26-04-2011, 01:18
Imei de ne problem olacak ki?

Tapatalk ile gönderilmistir.

onurkcr
26-04-2011, 01:41
Imei de ne problem olacak ki?

Tapatalk ile gönderilmistir.

klonlama fln oluorya o tarz bir problem

tottiasd
26-04-2011, 04:22
klonlama fln oluorya o tarz bir problem
sen googleden bi arat imei sorgulama diye ilk cıkan yerden sorgulattir zaten kayit ettirmediysen kayit dişidir der ve allta ürünün markası modeli yazar o yazan şeyler telefonuna uyuyosa klon yoktur zaten ama bildigim kadariyla sadice ip2 için klon oluyodu bi ara araştirmiştim

onurkcr
26-04-2011, 10:36
sen googleden bi arat imei sorgulama diye ilk cıkan yerden sorgulattir zaten kayit ettirmediysen kayit dişidir der ve allta ürünün markası modeli yazar o yazan şeyler telefonuna uyuyosa klon yoktur zaten ama bildigim kadariyla sadice ip2 için klon oluyodu bi ara araştirmiştim

şimdi ben baktım ordan kayıt bulunamamaktadır diyor kayıt ettirmediğimden dolayı ve altta model fln yazmıyor

DeviLJoN
26-04-2011, 15:03
şimdi ben baktım ordan kayıt bulunamamaktadır diyor kayıt ettirmediğimden dolayı ve altta model fln yazmıyor

arkadaşım bu kadar korkmana gerek yok. Hattı takmamışsın daha telefona orada ne kadar imei sorgulatsan boş! çünkü telefon sisteme geçmemiştir, hattı takarsan ve 10 gün gibi süreyi geçirirsen kayıtsız zaten sana uyarı gelir ve kapanacağı yazar. Uyarıdan sonra telefonun imei sorgulamada kayıt dışı cihaz diye belirir.Yurt dışından getirmişsin daha kullanmadan ve kimse görmeden imei klonlanmış olamaz.