PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları APP'leri yedekleme

[B]erke*
23-04-2011, 19:58
Cihazım şu an 4.3.1. JB , içinde uygulamalar var , bunlar 4.3.2 yapınca gidecek . Bunları nasıl yedekleyebilirim ?

iRa
23-04-2011, 23:13
İnstallous dan yuklediklerinizi transfer purchased diyerek yukleyebilirsiniz..Backup aldiginizdada appstoredan yuklediklerinizi backup alir..

XANTHE
23-04-2011, 23:18
erke*;233076']Cihazım şu an 4.3.1. JB , içinde uygulamalar var , bunlar 4.3.2 yapınca gidecek . Bunları nasıl yedekleyebilirim ?
Backup aldıktan sonra, update ve jailbreak işlmelerini yapın. ardından appsync yamasını kurun ve cihazınıza eski backup ı yükleyin, kırılmış uygulamal bile yeniden yüklenmiş olacaktır.

ruth
24-04-2011, 00:32
copytrans vs. programlara ihtiyaç kalmadan bahsettiğiniz yöntem ile tüm oyun, program vs. yedeğini alabiliyor muyuz?
Eğer alabiliyorsak uygulamların pc de yüklü olması gerekiyor mu? Çünkü ben cihazıma yüklediklerimi pc den siliyorum da.
Teşekkürler...

ruth
25-04-2011, 19:28
copytrans vs. programlara ihtiyaç kalmadan bahsettiğiniz yöntem ile tüm oyun, program vs. yedeğini alabiliyor muyuz?
Eğer alabiliyorsak uygulamların pc de yüklü olması gerekiyor mu? Çünkü ben cihazıma yüklediklerimi pc den siliyorum da.
Teşekkürler...

Flood için özür dilerim ama sorum hakkında bilgisi olan var mı?

DeMo
25-04-2011, 19:39
Aynı soruya aynı cevabı vereceğim.
Backup aldığınızda cihazdaki her şeyi yedeklemiş oluyorsunuz. Cihazı restore ettikten sonra bu backup'ları geri yüklediğinizde her şey geri gelecektir.

Kırılmış uygulamalar var ise backup'ı yüklemeden XANTE'nin dediklerini yaparsanız kırılmış uygulamarınızda gelir.

Backup aldıktan sonra, update ve jailbreak işlmelerini yapın. ardından appsync yamasını kurun ve cihazınıza eski backup ı yükleyin, kırılmış uygulamal bile yeniden yüklenmiş olacaktır.

Not: Versiyon değişikliklerinde backup'ı yüklediğinizde bazen bir kısım uygulamalar çalışmayabiliyor. Bunun için bilgisayarınızda kurulum dosyalarını silmemenizi öneririm.