PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gittigidiyordan ipod

ahmedov
17-03-2009, 20:17
arkadaşlar gittigidiyordan kullanılmış ipod touch almayı planlıyorum yarın öbür gün alıcam ama aldığım zaman denerken ne gibi noktalara dikkat etmem gerekiyor yardımcı olurmusunuz
bir iki başlık okudum forumda ama tam tatmin olmadım açıkçası
yani kapsamlı bir deneme yapmak istesem neler yapabilirim. bundan kastım yazılımsal olsun dış görünüş olsun yani her yönüyle
özelliklede yazılımsal açıdan hatalarını nasıl anlarım?
acil cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

kenjimikee
17-03-2009, 20:24
okuduğun başlıklarda söylenenlere ek olarak..

bazı iPodlar enteresan şekilde internete bağlansa da safaride sayfayı açmıyor. yani wifi problemliler. birkaç saat deneyeceğim diyorsan mümkünse birkaç bağlantıda dene wifi yi.
bir arkadaşında ya da satılan bir yer varsa gidip iPod un çözünürlüğünü başka bir iPodla yan yana koyup test et. yani renklerin canlılığının aynı olup olmadığını kontrol et.

birincisini apple kabul etti hatta bir sürümünde bu hatayı giderdik dedi ama gideremedi:)) ikinci dediğim çözünürlükle ilgili olarak da bizzat şahit oldum. senin alacağın iPod da büyük ihtimalle böyle az rastlanır sorunlar olmayacaktır ama fırsatın varsa da bence bir kontrol et sen arkadaşım.

ahmedov
17-03-2009, 20:36
author=kenjimikee link=topic=5197.msg29872#msg29872 date=1237314281]
okuduğun başlıklarda söylenenlere ek olarak..

bazı iPodlar enteresan şekilde internete bağlansa da safaride sayfayı açmıyor. yani wifi problemliler. birkaç saat deneyeceğim diyorsan mümkünse birkaç bağlantıda dene wifi yi.
bir arkadaşında ya da satılan bir yer varsa gidip iPod un çözünürlüğünü başka bir iPodla yan yana koyup test et. yani renklerin canlılığının aynı olup olmadığını kontrol et.

birincisini apple kabul etti hatta bir sürümünde bu hatayı giderdik dedi ama gideremedi:)) ikinci dediğim çözünürlükle ilgili olarak da bizzat şahit oldum. senin alacağın iPod da büyük ihtimalle böyle az rastlanır sorunlar olmayacaktır ama fırsatın varsa da bence bir kontrol et sen arkadaşım.

arkadaşım çok çok teşekkür ederim
başka önerisi olan varmı arkadaşlar?

godfather03
18-03-2009, 00:13
karanlık bi yerde ekranın yanlarından ışık sızması var mı ona dikkat et ileride başını ağrıtır.