PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple Macbook Pro Garantisini yurtdışında Faturasız kullanabilirmiyim?

JohnRambo
22-04-2011, 10:59
Arkadaşlar herkez türkiyede faturasız işlem yapmıyorlar diyor Garanti adına.Peki Ben Avrupa ülkesindeyim diyelim.Orada Faturasız işlem yapabilirmiyim?internetten apple sitesinden bakınca herşey tamam yani elimde faturam olmadığı için garantimi kullanamazmıyım?Veya Apple'dan Fatura alamazmıyım?

NeGReDo
22-04-2011, 11:36
Faturanı apple dan alamazsın.diyelim ki sen teknosa'dan samsung marka laptop aldın.Faturayı kaybettin,samsung'dan fatura alabilmen mümkün mü?Soracağın yer teknosa olmalı.Yani laptopu sana son kim sattıysa sorumlu o'dur bu konuda.

JohnRambo
22-04-2011, 12:59
Faturanı apple dan alamazsın.diyelim ki sen teknosa'dan samsung marka laptop aldın.Faturayı kaybettin,samsung'dan fatura alabilmen mümkün mü?Soracağın yer teknosa olmalı.Yani laptopu sana son kim sattıysa sorumlu o'dur bu konuda.
benim derdim fatura değil benim sorum Garantiyi fatura olmadan kullanabilirmiyim?yurtdışında herhangi bir avrupa ülkesinde.Türkiye demiyorum yurtdışında.

ByWanT
22-04-2011, 13:43
Kullanabilirsin buyuk ihtimalle, hatta grantiye giderken faturayi gotursen dahi yuzune bakmiyorlar, cihazin arkasindaki seri nr. vs okunuyorsa sorunsuz direk sisteme girerek oradan kontrol ediykrlar

Tapatalk ile gönderilmistir.

JohnRambo
22-04-2011, 14:37
Kullanabilirsin buyuk ihtimalle, hatta grantiye giderken faturayi gotursen dahi yuzune bakmiyorlar, cihazin arkasindaki seri nr. vs okunuyorsa sorunsuz direk sisteme girerek oradan kontrol ediykrlar

Tapatalk ile gönderilmistir.

teşekkür ederim bilgi için