PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları 4.0 ve üstü uygulama sorunu

dyee
20-04-2011, 20:24
cihazım ipod touch 1g 3.1.3 sürümlüdür
--bilgisayarıma indirdiğim oyunu İphoneBrowser ile cihazıma yüklemek istiyorum ancak programı açtığımda,programın sol altında ipod is connected,not jailbroken(no afc2 service found) diye bir yazı çıkıyor ancak cihazım jailbreakli,ne yapmamı önerirsiniz?--
"ilk soruma cevap aldım."[:'(]

app store da 4.0 tested denilen uygulamaları açmak için yapabileceğim bir şey var mı? yama fw yi yüklersem oyunları sorunsuz açılır mı?

DeDeLi
20-04-2011, 20:28
cihazım ipod touch 1g 3.1.3 sürümlüdür,bilgisayarıma indirdiğim oyunu İphoneBrowser ile cihazıma yüklemek istiyorum ancak programı açtığımda,programın sol altında
ipod is connected,not jailbroken(no afc2 service found) diye bir yazı çıkıyor ancak cihazım jailbreakli,ne yapmamı önerirsiniz?

birde app stora da 4.0 tested denilen uygulamaları açmak için yapabileceğim bir şey var mı? yama fw yi yüklersem oyunları sorunsuz açılır mı?
Cyida üzerinden afc2add Yamasını kurdunuz mu?

dyee
20-04-2011, 20:51
"I wasn't able to locate file for the us.scw.afctwoadd package.This might mean you need to manually fix this package"
diye bir hata aldım

dyee
20-04-2011, 21:16
sorunum halloldu bi şekilde kurdum
ancak 2sorum için yeni konu mu açmalıyım? "app stora da 4.0 tested denilen uygulamaları açmak için yapabileceğim bir şey var mı? yama fw yi yüklersem oyunlarısorunsuz açılır mı?"

DeDeLi
20-04-2011, 21:21
2.sorunuz hakkında bilgim yoktur yani yama Fw diye bir şey bilmiyorum.Bilen arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır.Bu konu altından sorabilirsiniz sonuçta sizin konunuz..İsterseniz Mesajı Düzenle>Gelişten başlıgı düzeltebilirsiniz..Cevap bulmanızda daha etkili olabilir