PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Ipod touch 2g 2.2.1 jailbreak

bergx
20-04-2011, 17:01
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/20/7559.jpg

slm arkadaslar 2 sene once aldıgım ipod touch 2g yi yine bu siteden jailbreak yapmıstım 2senedir sorunsuz kullanıyorum ancak artık cogu program uygulama oyunu acmıyor 4.2 istiyor oyuzden jailbreak zamanı geldı dıye dusunuyorum

gecen sefer program ındırıp next - dfu mode - ... seklınde ılerlemelı yapmıstım yanı bır zorlugu ve sonradan herseferınde bırsey kurma vss yoktu

bu arada itunes da 4.2 ye yukseltmemı ıstıyor en son surum 4.2 ye yukseltınız dıyor

ve uzerınden uzun zaman gectı konudan programlardan cok uzaklasmısım baktım ama pek bırsey anlamadım sımdı benım Ipod touch 2g 2.2.1 jailbreak yapmam ıcın hangı konuyu takıp etmem gerekır hangı yontemı kullanmam gerekır bu yontemın sorunsuz kolay ve tam surum olmasını ıstıyorum yanı her kapandıgında veya baska bırsey yapıldıgında tekrar bırseyler yuklemeyeyım yanı kurayım ve kullanayım istıyorum paylasımcı yardımsever bır forum oldugunu bılıyorum yardımları beklıyorum [:'(]

iRa
21-04-2011, 20:37
Kardeşim 2 mesajı ard arda aynı kullanıcının atması yasak malesef uyarı alabilirsin düzeltmelisin :) Ayrıca bu korkunda nedir anlayamıyorum bozulcak diye mi korkuyosun bi dene gitsin yani bizede vahiyle JBniz başarılı olcak diye mesaj gelmedi öyle ya da böyle yaptık.Olmama ihtimali %1 böyle tırstıkça kimsenin başına gelmediği hatalarla karşılaşılıyo yani hep öyle olur.bi yapında bildirin bende rahatlıyacağım gerçekten :)

GKTG
21-04-2011, 20:39
Kardeşim 2 mesajı ard arda aynı kullanıcının atması yasak malesef uyarı alabilirsin düzeltmelisin :) Ayrıca bu korkunda nedir anlayamıyorum bozulcak diye mi korkuyosun bi dene gitsin yani bizede vahiyle JBniz başarılı olcak diye mesaj gelmedi öyle ya da böyle yaptık.Olmama ihtimali %1 böyle tırstıkça kimsenin başına gelmediği hatalarla karşılaşılıyo yani hep öyle olur.bi yapında bildirin bende rahatlıyacağım gerçekten :)

Aradan zaman geçtiği sorun yok Rıdvan abi. İlk mesaj dün 17 de ikince mesaj bugün 19 da.

iRa
21-04-2011, 20:43
Aradan zaman geçtiği sorun yok Rıdvan abi. İlk mesaj dün 17 de ikince mesaj bugün 19 da.

Tamam süreç farkıda ön plandaysa bunada dikkat ederim Göktuğ kardeşim ;)

bergx
21-04-2011, 21:39
silmiş bulundum ;)
ipod touch 2g kullanıyorum versyon 2.2.1 kullanıyorum
Green poison ile kolayca jb yaptım tskler..

edit.

neyse sagolsun arkadaslar yardımcı oldu olur ki bir gun aratıp ipod touch 2g nasıl jb yaparım dıyen olursa enazından konuya ulasır [:'(]

iRa
21-04-2011, 21:48
silmiş bulundum ;)
ipod touch 2g kullanıyorum versyon 2.2.1 kullanıyorum

Okudukca bir turlu baslayamıyorum

baska bir jb tavsıyenız varmı yoksa bu konudakı jailbreak yontemını mı uygulamalıyım

cevap:

http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/24013-greenpois0n-rc6-1-4-2-1-untethered-jailbreak.html

(MC model dıye bırsey gordum mesela mc model nedir konu basındakı)

(lınklerın 2sıde 11mblık aynı dosyayı ındırıyor lınklerın farklı dosya ındırmesı gerekmezmı
2. 2mb yazıyor ama 1.si ile aynı ?)

neyse sagolsun arkadaslar yardımcı oldu olur ki bir gun aratıp ipod touch 2g nasıl jb yaparım dıyen olursa enazından konuya ulasır [:'(]

Onun için bu konuya girmelerine greek yok ki :) Emre ya da ŞAhin abinin anlattıkları JB yi direk yapsınlar hiçbişey olmaz 1 milyon soru sormaya gerek yok ;)