PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iPhone 4 Anten sorunu

demente
16-04-2011, 16:14
Telefonumda meşur anten sorunu var. uzun süredir telefonumu bumber tarzı bi kılıfla kullanıyorum ama telefon çok kaba duruyor bu yüzden değişime yollamaya karar verdim ve az önce Genpa'yı aradım.
Müşteri temsilcisine sorunu söylediğimde, telefonu servise yollamamı, eğer söylediğim sorun tespit edilirse telefona teknik serviste bumper kılıf kılıf takılacağını söyledi.
Ben de bunun arızanın giderilmesi değil, üstünün örtülmesi olduğunu söyledim.
Ama Apple ile yapılan anlaşmaya göre bu soruna karşı böyle çözüm getirildiğini söyledi,
Ben de sizin aranızdaki anlaşmalar Türkiye Cumhuriyeti'nin kanunlarından daha üstün değildir dedim,
Uluslar arası anlaşmalar anayasayı bağlamaz dedi
Ben de ben sizi yurt dışından aramıyorum, telefon Türkiyeden alındı, Türkiyede kullanılıyor, Faturası da burada kesildi, asın sizin aranızdaki anlaşmalarınız Anayasayı bağlamaz dedim,
Efendim yapabileceğimiz bir şey yok dedi
Ben de derdinizi tüketici sorunları hakem heyetine anlatırsınız o zaman dedim
Uzun bi sessizlik ........[8D]
Sonra bana doğru yolda olduğumu gösteren bu sessizlik için teşekkür edip telefonu kapattım, pazartesi günü işten izin alabilirsem tüketici sorunları hakem heyetine şikayetimi bildireceğim.
Gelişmeleri buradan size bildiririm.

NeGReDo
10-06-2011, 23:56
bu konuda ki sonuç ne oldu ?