PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları İtunesla ilgili bir cok problem

fuckat
22-10-2008, 04:10
arkadaşlar iphone u americadan aldım iphone u güncelledim (2.1)sanırım yapmamam gerekiyordu ama yaptım. öncelikle itunes 8 de itunes iphone u görmüyor işlem yapabilmem için sim cardı cıkartmam gerekiyordu bnde jail break yapiim belki düzelir dedim alakası varmı onuda bilmiyorum.jail break yapmak içinde itunes 7.7.1 i indirmek gerekiyormuş indirdim.daha sora itunesun daha yeni sürümü var oldugu için itunes acılmadı ancak bunuda forumlardan okuyarak bazı dosyaları sildim ve itunes acıldı ancak şimdide iphone u taktıgımda bu telefon daha yüksek versionla güncellenmiştir lütfen güncel itunes u yükleyiniz diyor ben napmalıyım pls yardım!!!

Evolution
22-10-2008, 15:02
Şimdiki iTunes'u tamamen kaldırın ve son sürüm olanı kurun.Cihazı DFU moda alarak temiz bir restore yapın.Ardından jailbreak ve unlock işlemini yaparsanız cihazınız sorunsuz çalışacaktır.

fuckat
22-10-2008, 15:08
author=Evolution link=topic=768.msg2653#msg2653 date=1224676935]
Şimdiki iTunes'u tamamen kaldırın ve son sürüm olanı kurun.Cihazı DFU moda alarak temiz bir restore yapın.Ardından jailbreak ve unlock işlemini yaparsanız cihazınız sorunsuz çalışacaktır.

teşekkürler deniyim bakalım umarım olur

fuckat
22-10-2008, 23:45
author=Evolution link=topic=768.msg2653#msg2653 date=1224676935]

henüz işlemi yapmadım kafamda soru işaretleri var unlock işlemini yaparsanız demişsiniz acıkcası pek bilgim yok bunlar hakkında unlock özelliğide gidiyormu bu işlemleri yaptıktan sora?

Evolution
22-10-2008, 23:54
Cihazınızı DFU moda alıp restore yaptıktan sonra cihaz fabrika çıkışı haline dönecektir.O yüzden tekrar jailbreak ve unlock yapmanız gerekecektir.Jailbreak ve unlock işleminin nasıl yapılacağı forumumuzda anlatımı mevcut.

SeDusH
01-11-2008, 00:02
merhaba arkadaşlar.
ipod hakkkında bilgi alacaım we bilgilerimi paylaşacaım bi forum arıyodum en samimi burası geldi.
Sorunum şudur ki tek bilgisayardan ipod umu şarj edebiliorum. yani seyahate çıksam we şarjım bitse içindeki bütün şarkılarım silinecek,içi bomboş kalacak. bunun olamamısını sağlıcak bi çözümümüz war mıdır acaba itunes da?????
şimdiden teşekkürler....

by_hope
01-11-2008, 00:27
author=SeDusH link=topic=768.msg3675#msg3675 date=1225490559]
merhaba arkadaşlar.
ipod hakkkında bilgi alacaım we bilgilerimi paylaşacaım bi forum arıyodum en samimi burası geldi.
Sorunum şudur ki tek bilgisayardan ipod umu şarj edebiliorum. yani seyahate çıksam we şarjım bitse içindeki bütün şarkılarım silinecek,içi bomboş kalacak. bunun olamamısını sağlıcak bi çözümümüz war mıdır acaba itunes da?????
şimdiden teşekkürler....

bende 3G var ve pc'ye bagladıgım zaman sarj olmaya baslıyor İtunes i acmama gerek kalmıyor yanı İtunes olmasa bıle usb kablosu aracılıgı ıle sarj edebılırsın die bılıyorum
ama İpod larda da öyle oluyormu olmuyormu tam olarak bılmıyorum.
bırde SYNC etmessen sarkıların neden sılınsınki ???

SeDusH
01-11-2008, 00:37
öle olduğunu bilmiordum . çok teşekkür ederim paylaşımın için.
peki bi pc'den tek bi şarkı weya oyun alabilme imkanım war mı ipoddaki şarkıalrım gitmeden....
çook teşekkür ederim....

by_hope
01-11-2008, 00:48
author=SeDusH link=topic=768.msg3686#msg3686 date=1225492621]
öle olduğunu bilmiordum . çok teşekkür ederim paylaşımın için.
peki bi pc'den tek bi şarkı weya oyun alabilme imkanım war mı ipoddaki şarkıalrım gitmeden....
çook teşekkür ederim....

ben pc'ım de İphone dıe bır klasör olusturdum kendıme
ıcıne de cesıtlı klasörler ılave ettım
resımlerım video larım müziklerim die
mesela bır muzık mı eklıcem hemen bu klasörün içine atıyorum ve sync edıyorum :)

ama farklı bır pc de yapıcaksan bu ıslemı zor. hem İtunes'i yuklemen gerekır hemde C:\Documents and Settings\Kullanıcı\My Documents\My Music\iTunes klasörünü yanında tasıman gerekir [:)]

daha ayrıntılı bılgı ıcın bu sayfaya bakabılırsın
İTunes Programının kullanımı (http://www.ikaynak.com/forum/ynt-itunes-programinin-kullanimi-t417.0.html;msg2280#msg2280)

SeDusH
01-11-2008, 00:57
yani hem ipod hemde flash bellek taşımamız gerekicek yanımızda.....
kolaylık yapiiim derken iice zorlaştırıorum galba.... (=
herşey için teşekkür ederim [:)] [gl=9.gif]

by_hope
01-11-2008, 01:00
author=SeDusH link=topic=768.msg3691#msg3691 date=1225493841]
yani hem ipod hemde flash bellek taşımamız gerekicek yanımızda.....
kolaylık yapiiim derken iice zorlaştırıorum galba.... (=
herşey için teşekkür ederim [:)] [gl=9.gif]

yanı eskı sarkılarım gıtmeden ben heryerde sync edeyım dersen öyle yapman gerekicek bildiğim kadar.
yagrın daha deneyımlı ve bılgılı arkadaslar senu bu konuda daha ıyı aydınlatır ben sımdı senı yanlıs yönlendirmek istemem yinede