PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İphone 3Gs 4.2.1 Bekleme süresi ile kullanım süresi aynı ??

fucakk1
14-04-2011, 13:43
İphone 3Gs Cihazımda IOS 4.2.1 FW kuruludur. Bİr çok iphone kurdum kullandım ama böyle birşeyle ilk defa karşı karşıya geliyorum.

Kullanım süresi : 10 saat 5 dakika
Bekleme süresi : 10 saat 5 dakika

Yani telefon bekleme moduna hiçbir şekilde girmiyor bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim şimdiden teşekkür ederim.

atesh
03-08-2011, 20:43
Arkadaslar selamlar aynı dertten muzdarip oldugum icin yazıyorum. Benim telefonum 3gs.. 2 gün öncesine kadar hicbir sorunum yoktu. 2 gundur kullanım süresi ve bekleme suresi esit gidiyor. Cozum olarak arkadaslar restore edilmeli diye cevap vermişler. Ancak benim soyle bir sorunum var ben telefonu ABD den aldım ve sonradan unlock yapılmıs ve jailbrakeli bir cihaz. Satan kişi telefonumu itunes uzerinden upgrade edersem unlock ozelliğimi ve jailbreaki kaybedeceğimi soylemişti. Simdi restore olayı da itunes uzerinden yapılacagına gore yine boyle bir riskle karsı karsıyamıyım acaba. Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar.

DeMo
03-08-2011, 21:49
Merhaba,

Lütfen aynı soruyu farkı konular içinden tekrar tekrar sormayın.

Diğer konu içerisinde sorularınıza cevap verilmiştir.

atesh
09-08-2011, 11:49
İphone 3Gs Cihazımda IOS 4.2.1 FW kuruludur. Bİr çok iphone kurdum kullandım ama böyle birşeyle ilk defa karşı karşıya geliyorum.

Kullanım süresi : 10 saat 5 dakika
Bekleme süresi : 10 saat 5 dakika

Yani telefon bekleme moduna hiçbir şekilde girmiyor bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaslar telefonunuzun 3G sini ve hücresel veriyi aciyorsunuz . Sınırlamalardan Applestore'u kapatıyorsunuz 15-20 dk. sonra normal ayarlarınıza yeniden dönebilirsiniz. Bir sonraki tam sarjdan sonra iphoneunuzun normal hale dondugunu goruyorsunuz. Denemekte fayda var . En azından benim makinede işe yaradı.