PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları jailbreak sonrası geri yükleme

facebookile
13-04-2011, 10:38
Merhaba arkadaşlar yeni restore yaptım 4.3.1 cihazım 3 gs 32 geri yükleme yaparken bekaup u geri yuklemek istemiyorum yanlızca en son becap içindeki rehber ve notlarımı almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim tşkler. yeni yükleme istediğimde rehberın son hali yüklenmiyor son değişiklikler içinde yok tşkler rehberın son durumu en son becakp ta

dean
13-04-2011, 11:29
Rehberinizi backup yapmadan ancak outlook yada gmail'e aktararak geri yüklersiniz. Notlarınız içinde forumda bir konu mevcuttu. Ona bir göz atın isterseniz. Bulursam buraya eklerim o linki ;)

facebookile
14-04-2011, 12:40
Rehberinizi backup yapmadan ancak outlook yada gmail'e aktararak geri yüklersiniz. Notlarınız içinde forumda bir konu mevcuttu. Ona bir göz atın isterseniz. Bulursam buraya eklerim o linki ;)

Teşekkür ederım ama nasıl aktarıldığınıde bilmiyorum anlatan bir link varmı resimli falan .

facebookile
14-04-2011, 13:15
arkadaşlar jalbreak yaptıktan sonra becup u geri yüklediğimde eski problemli uygulamalarda yükleniyor oysa ben o poblemlerden kurtulmak istiyorum bunu için eski bekabın rehber .müzik ve notlar bölümünü yüklemek dğerlerını ise yuklememesını istiyorum bunun için ne yapmm lazım lütfen yardımcı olurmusunuz acil tşkler

DeMo
14-04-2011, 13:28
Sadece rehberi yedek almak için bence en kolay yol; iPhone Browser yada benzeri bir programla,
private\var\mobile\Library\AddressBook klasörünün içinde iki adet dosya mevcut : AddressBook.sqlitedb ve AddressBookImages.sqlitedb
Bu dosyaları bilgisayarınızda herhangi yere kaydedin. (üzerinde mouse ile sağ tuş yapıp "save as" diyerek)

Daha sonra cihazı temiz bir şekilde restore ettikten sonra bunları aynı yere attığınızda rehberiniz olduğu gibi geri gelecektir.

Tabi rehberi yedeklerken de geri yüklerken de iPhone Browser ile cihaza bağlanabilmeniz için cydia'dan "afc2add" eklentisinin yüklü olmasına dikkat ediniz.

Resim ve Not defteri ile ilgili bir fikrim yok:) ama Murat'ın da dediği gibi Not defteri yedekleme ile ilgili forumda konu mevcut.

facebookile
14-04-2011, 14:14
tşk ederım peki yeni yüklemede yani reset sonrası klasörün içinde dosya varmı? varsa onlar silinip sonramı, kopyalanan atılacak yoksa klasorun içi boşmu? hani başlamişken sorun çıkarsa anında çözeyım diye erken sordum:-))

birde reset sonrası eski hiç bir şey yüklenmesın diye ne yapmalıyım i tuneste bir sürü dosya var new yukleme bile desem bir sürü şey yüklüyor

DeMo
14-04-2011, 14:38
Restore sonrası yanlış hatırlamıyorsam iki dosyada orada mevcut olacak. Sadece onlar boş olduğu için sizin daha önce yedek aldığınız dosyalardan boyut olarak daha küçük olacaktır. Silmenize gerek yok yedekleri direkt üzerine atarsanız eskisinin üzerine yazacaktır.
Restore sonrası yeni iphone dedikten sonra itunes senkronizasyon'a başlarsa iptal edin o kadar:)