PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Cydia'da Uygulama Satın Almak

agabangil
11-04-2011, 19:40
Pay pal hesabım var.
cydia da ücretli uygulamalar nasıl satın alınır?Bir kaç gündür aramadığım yer kalmadı.Böyle bir anlatım varsa link verirmisiniz?
bir kısım vardı.(Credits/Thank You)burada bir şeyler yapmaya çalıştım.Bağış yapmışım:))) neyseki 1$ bağışladım:)))[:)]
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılar dilerim..

dean
11-04-2011, 19:43
Pay pal hesabım var.
cydia da ücretli uygulamalar nasıl satın alınır?Bir kaç gündür aramadığım yer kalmadı.Böyle bir anlatım varsa link verirmisiniz?
bir kısım vardı.(Credits/Thank You)burada bir şeyler yapmaya çalıştım.Bağış yapmışım:))) neyseki 1$ bağışladım:)))[:)]
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılar dilerim..
Öncelikle forum kuralları gereği tamamı koyu harf kullanmak yasaktır, lütfen düzenleyiniz.

dean
11-04-2011, 19:51
Satın olmak istediğiniz uygulamayı açıyorsunuz. Biraz bekleyin sayfanın tamamı yüklensin. Ardından Purchase Package diye bir seçenek geliyor karşınıza.Onu seçtiğinizde Login sayfası geliyor. Giriş yapmanız için seçenekler geliyor. Hesabınıza erişmek için giriş yapıp onaylıyorsunuz. Ardından zaten size hangi hesap ile ödeyecekseniz (paypal, amazon vb.) ödeme onayı veriyorsunuz.

agabangil
11-04-2011, 19:57
Satın olmak istediğiniz uygulamayı açıyorsunuz. Biraz bekleyin sayfanın tamamı yüklensin. Ardından Purchase Package diye bir seçenek geliyor karşınıza.Onu seçtiğinizde Login sayfası geliyor. Giriş yapmanız için seçenekler geliyor. Hesabınıza erişmek için giriş yapıp onaylıyorsunuz. Ardından zaten size hangi hesap ile ödeyecekseniz (paypal, amazon vb.) ödeme onayı veriyorsunuz.
Pardon aceleden büyük harf yazmışım.
Cevabınız için tekekkür ederim.
Heman deneyeceğim.
Saygılar….

iRa
11-04-2011, 20:02
Heman deneyeceğim.
Saygılar….

sonucu bildirin lütfen..

agabangil
11-04-2011, 20:14
Heman deneyeceğim.
Saygılar….

öncelikle facebook hesabına giriş yaptıktan sonra seçenek çıktı.Ödemeyi yaptım ancak yükleme seçeneği çıkmadı.halen aynı yerde satınalma seçeneği var.Satın alındığı zaman yükleme seçeneği çıkmıyormu?Başka bir şekildemi yükleniyor?
teşekkür ederim

dean
11-04-2011, 20:21
Reload yaptınız mı ödemeden sonra ?

Düzenleme: Bu link işinizi kolaylaştıracaktır.

http://www.simonblog.com/2009/03/29/cydia-store-how-to-purchase-cydia-application/

agabangil
11-04-2011, 20:34
Reload yaptınız mı ödemeden sonra ?

Düzenleme: Bu link işinizi kolaylaştıracaktır.

A Walkthrough of Cydia Store – How to Purchase Cydia Application | The iPhone and iPad Blog by Simon (http://www.simonblog.com/2009/03/29/cydia-store-how-to-purchase-cydia-application/)

(Aynı şekilde vermiş olduğunuz linkdeki gibi yaptım)

Tamam hallettim.Sanal kartla işlem yapıyorum.Limit yetersiz olduğu için ödeme yapılmamış.İhtiyacım kadar limit koyup tekrar denedim oldu.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Saygılar dilerim..

iRa
11-04-2011, 20:39
(Aynı şekilde vermiş olduğunuz linkdeki gibi yaptım)

Tamam hallettim.Sanal kartla işlem yapıyorum.Limit yetersiz olduğu için ödeme yapılmamış.İhtiyacım kadar limit koyup tekrar denedim oldu.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Saygılar dilerim..

Celesteyi mi satın aldınız ?isteseydiniz ben size paralı her uygulamayı bulurdum diye düşünüyorum :)

agabangil
11-04-2011, 21:08
Celesteyi mi satın aldınız ?isteseydiniz ben size paralı her uygulamayı bulurdum diye düşünüyorum :)
Hayır.
PhotoAlbums+for İphone/İpod
isimli uygulamayı satın aldım.
Teşekkür ederim,ilginiz için..