PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları restore sonrası SBsettings sorunu

FireWalkeR
10-04-2011, 23:15
arkadaşlar bugün iPod Touch 4 cihazımı kurcalarken bozdum :D ve restore yaptım v4.3.1'e ve snowbreeze 2.5.1 ile jb yaptım herşey sorunsuz oldu sıra uygulama yüklemeye geldi cydia'dan "SBSettings 3.2.1" yükledim sorunsuz kuruldu uygulamaya sorunsuz çalışıyor ancak "wi-fi" açıkken ana menü "resping" "dock" "power" "refresh" sorunsuz çalışıyor ama "more" ikonuna tıklayınca menü geliyor ve 1 sn sonra SBSettings kapanıyor."wi-fi" kapalıyken uygulama sorunsuz çalışıyor. Uygulamayı birkaç defa "remove" yaptım tekrar yükledim hatta .deb dosyasından bile yükledim aynı sorun devam ediyor acaba sorun bendemi yoksa bu sorunla karşılaşan varmı?yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

SalihBxl
10-04-2011, 23:53
Cakisan baska uygulamalar vardir. Baska neler yuklediniz?

Tapatalk ile iPhone'dan gonderilmistir.

iRa
11-04-2011, 00:28
arkadaşlar bugün iPod Touch 4 cihazımı kurcalarken bozdum :D ve restore yaptım v4.3.1'e ve snowbreeze 2.5.1 ile jb yaptım herşey sorunsuz oldu sıra uygulama yüklemeye geldi cydia'dan "SBSettings 3.2.1" yükledim sorunsuz kuruldu uygulamaya sorunsuz çalışıyor ancak "wi-fi" açıkken ana menü "resping" "dock" "power" "refresh" sorunsuz çalışıyor ama "more" ikonuna tıklayınca menü geliyor ve 1 sn sonra SBSettings kapanıyor."wi-fi" kapalıyken uygulama sorunsuz çalışıyor. Uygulamayı birkaç defa "remove" yaptım tekrar yükledim hatta .deb dosyasından bile yükledim aynı sorun devam ediyor acaba sorun bendemi yoksa bu sorunla karşılaşan varmı?yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Aynı sorunu bazen bendede yapıyor more tıkladıktan sonra hemen kaydırmayın ekranı biraz beklyin evet çakışan bi uygulama var salih abide bulabilene aşk olsn [;)]

FireWalkeR
11-04-2011, 08:36
Cakisan baska uygulamalar vardir. Baska neler yuklediniz?

Tapatalk ile iPhone'dan gonderilmistir.

benimde aklıma geldi ama çok fazla bi şey yok aslında winterboard, bytafont, scrollingboard, ifile, fake carrier, installous bu kadar merak ettiğim neden sadece wi-fi açıkken more tıklayınca kendiliğinden çıkıyor wi-fi kapalıyken herhangi bir sorun yok