PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları cydia sorun

egelustu
10-04-2011, 02:02
selam arkdaşlar
Cydia Sorunnn !
sorun yani paralı cracksizi bulamadım programın adı "photoalbum+" bunu bulursanız sevinirim ayrıca iphone4 4.3.1 jailbreakli cihazım var ve bu programlarıda yapamadım burada herşeyi okumama rağmen "Statusnotifer" ve "Statusnamer"i ikisinide yapamadım:S şimdiden teşekkür eder kolay gelsin

SalihBxl
10-04-2011, 02:34
StatusNotifier ve StatusNamer i4 4.3.1 icin uyumlu degil. PhotoAlbum+ icin cracklisini bulunca upload ederim. Yada arkadaslarda varsa onlarda yardimci olurlar.

agabangil
10-04-2011, 20:00
cydia da bende aynı uygulamayı satın alacağım ancak,
nasıl yapacağımı bilmiyorum.(Ve daha sonra başka uygulamada)
Pay pal hesabım var.
Aslında benim sorum?cydia da ücretli uygulamalar nasıl satın alınır?Bir kaç gündür aramadığım yer kalmadı.Böyle bir anlatım varsa link verirmisiniz?
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılar dilerim..

egelustu
15-04-2011, 20:53
teşekkür ederim msjınızı bekliorm

dean
16-04-2011, 01:28
cydia da bende aynı uygulamayı satın alacağım ancak,
nasıl yapacağımı bilmiyorum.(Ve daha sonra başka uygulamada)
Pay pal hesabım var.
Aslında benim sorum?cydia da ücretli uygulamalar nasıl satın alınır?Bir kaç gündür aramadığım yer kalmadı.Böyle bir anlatım varsa link verirmisiniz?
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılar dilerim..

Gecenlerde ayni sorunu yasayan bir arkadas vardi. Forumda aratin buyuk ihtimalle bulursunuz. Kisaca anlatyim yinede.

Satin alacaginiz uygulama sayfasi acildiginda " Purchase Package $.." diye bir secenek gorursunuz. Actiginizda sizden facebook yada gmail hesabinizla giris yapmanizi ve odeme yapabilmek icin uygulamaya izin vermenizi ister. Kabul ettikten sonra paypal hesabiniza yonlendirir ve onayi verirsiniz.