PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Vista da jailbreak sorunu

Dejavoodoo
08-04-2011, 18:00
Merhaba ilk kez bi apple markasi kullama firsatim oldu 16 gb 3g ipad aldim ve cok memnunum aldigima her isimi gorebiliyorum lakin bi sorunum var redsnow la vistaa jailbreak yaparken gecersiz islem yurutme hatasi aliyodum sonra daha sonra bi arkadasin yardimi ile bu sorunu cozduk ama bu seferde yukleme ekraninin sonunda rebooting de kilitleniyo pc ipad inacilmasini bekliyorum hic bi tepki vermiyo uzun sure bekledim acilmayinca cancel yapip ipadi kendim actim ama hersey eskisi gibi duruyo ne cydia var ne baska bisy bu sorunu nasil coebilirim bilen arkadaslar veya vistada basarili bi sekilde jb yapan arkadaslarin tavsiyelerine ihtiyacim var...

Edit: ipadin suruu 4.3.1.

DeDeLi
08-04-2011, 18:09
Merhaba ilk kez bi apple markasi kullama firsatim oldu 16 gb 3g ipad aldim ve cok memnunum aldigima her isimi gorebiliyorum lakin bi sorunum var redsnow la vistaa jailbreak yaparken gecersiz islem yurutme hatasi aliyodum sonra daha sonra bi arkadasin yardimi ile bu sorunu cozduk ama bu seferde yukleme ekraninin sonunda rebooting de kilitleniyo pc ipad inacilmasini bekliyorum hic bi tepki vermiyo uzun sure bekledim acilmayinca cancel yapip ipadi kendim actim ama hersey eskisi gibi duruyo ne cydia var ne baska bisy bu sorunu nasil coebilirim bilen arkadaslar veya vistada basarili bi sekilde jb yapan arkadaslarin tavsiyelerine ihtiyacim var...

Edit: ipadin suruu 4.3.1.
Cihazınız hayırlı olsun öncelikle.
Rednow'u çalıştırırken Sag Tıklayıp>Özellikler>Uyumluluk>Service Pack 2 olarak işaretleyin ve işlemi yapmayı deneyin tekrar.

FireWalkeR
08-04-2011, 18:13
redsnow'u sağ tıkla>özellikler>uyumluluk "windows xp service pack 2" uyumlu yap ve redsnow'u "yönetici olarak" çalıştır de birde böyle dene bakalım bende win 7 64 bit kullanıyorum bendede bazı yerlerde takıldı ben böyle yaptım

Dejavoodoo
08-04-2011, 18:22
Tesekkurler dediklerinizi yaptim fakat olmuyo yukleme bittikten sonra rebooting de takiliyo ipadin acilmasi gerekirken ipad de acilmiyo 4 şeferdir ayni hatayi aliyorum

DeDeLi
08-04-2011, 18:28
Tesekkurler dediklerinizi yaptim fakat olmuyo yukleme bittikten sonra rebooting de takiliyo ipadin acilmasi gerekirken ipad de acilmiyo 4 şeferdir ayni hatayi aliyorum
Cihazınız ipad2 mi ? ipad 1 mi?
İpad 2 ise Jailbreak yapamıyorsunuz su anda.İpad 1 ise http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/26316-ios-4-3-1-untethered-jailbreak-redsn0w-0-9-6rc11.html buraki işlemler yapıp tekrar deneyin

Dejavoodoo
08-04-2011, 18:30
Hocam ipad 1 cihazim eyw.. Hocam hemen deniyorum umarim bu sefer olur

Edit: hocam simdi farkina vardimverdiginiz redsnow surumu ayniymis :/

DeDeLi
08-04-2011, 18:32
Hocam ipad 1 cihazim eyw.. Hocam hemen deniyorum umarim bu sefer olur
Denemeden önce tavsiyem cihazınızı tekrar temiz bir şekilde restore edin.Yüklü olan fw zarar görmüş olabilir.Sonra Jailbreak işlemini denersiniz tekrar

Dejavoodoo
08-04-2011, 19:23
hocam dediğiniz gibi restore yapıp tekrar denedik reboot ederken alet yine açılmadı fakat reboot yazısından sonra done dedi kapattı cihazda o siyah dos ekranına benzeyen ekran cıkmıyo ??

DeDeLi
08-04-2011, 19:36
hocam dediğiniz gibi restore yapıp tekrar denedik reboot ederken alet yine açılmadı fakat reboot yazısından sonra done dedi kapattı cihazda o siyah dos ekranına benzeyen ekran cıkmıyo ??
Tekrar 4.3.1 e restore edip http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/26381-ios-4-3-1-untethered-jailbreak-snowbreeze-2-5-|-gestures.html buradan Jailbreak yapmayı dener misiniz birde..