PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iPhone 4 Home tuşu sorunu...

CASUA
07-04-2011, 23:49
Arkadaslar fikirlerinize ve görüşlerinize dayanarak birsey öğrenmek istiyorum,2 hafta önce iPhone 4 aldım ilk bir iki gün dikkatimi çekmedi ama daha sonra fazlaca dikkatim çekti Home tuşum aşırı değil ama takılıyor, yani takılmadaki kastım ilk seferde hiç bir tepki vermeyince ikinci seferde tepki veriyor ,ama ikincide kesin tepki veriyor , Bi de tek tıklamamda multitasking açıliyor,normalde Cift tıklamada açılması lazımken böyle oluyor ,burada sormak istediğim cihazım 4.1 versiyon birkaç farklı sitede okudum aynı sorundan yakınan kisiler 4.3.1 versiyona geçince düzeldiginden bahsediyorlar,Aranizda bu sorunla karşılaşıp versiyon yükselterek bu sorunu çözenleriniz varmı? Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar...

(Cihazımda henüz SHSH kaydım çıkmadığından versiyon yükseltmeye şuan icin girmek istemiyorum..)
(Cihazım yurt dısı garantisi yok, bundan dolayı garantiye vermemde soz konusu değil...)

SaTuSa
07-04-2011, 23:50
4.3.1 kullaniyorum ama arada ayni seyleri yapabiliyor, gerci ben onemsemiyorum.. :)

darthcross
07-04-2011, 23:51
Valla benim ipod touchtada oluyordu ( 4G ) iki tiklamamda aktif oluyordu ipod ama 4.3.1 e gectim guzelce calisiyor herhalde versiyondan ama emin degilim yalniz bende ise yaradi.

Sent from my iPod Touch 4G using Tapatalk...

eScape
07-04-2011, 23:55
Bende de bazen yapiyor bunu, bende onemsemiyorum acikcasi :) Bende 4.3.1 kullaniyorum. Bu arada shsh kaydini 4.2.1 ve 4.3 surumleri icin imza kalkti, artik alamazsiniz.

GKTG
07-04-2011, 23:59
Valla benim ipod touchtada oluyordu ( 4G ) iki tiklamamda aktif oluyordu ipod ama 4.3.1 e gectim guzelce calisiyor herhalde versiyondan ama emin degilim yalniz bende ise yaradi.

Multitasking zaten iki tıklama ile çalışır.

darthcross
08-04-2011, 00:06
Yok multitask degil normal ipod kilit ekrani

maglortelrunya
08-04-2011, 00:54
Arada hem 3g ipodda hemde iphone 4 te bu gibi durumla karşılaşabiliyorum ama bende diger arkadaşlar gibi pek önemsemiyorum...

murti
12-04-2012, 01:31
Bende Iphone 4 4.2.1 var ayni sorun vardi tamire gerek kalmadan halloluyor bir yerde okumustum tusu restart yapmak gerek denedim sorun bitti .
Soyle uyguluyoruz:Pover tusuna kapat yazisi gorununce kadar basili tutun .
sonra bu tusu birakip Home tusuna ana sayfa acilana kadar basin .
olay cozulmustur gecmis olsun.

leadertay
12-04-2012, 08:28
3gs de 5.0.1 de bunu yapıyor arada sırada ama zaten home tuşunu çok fazla kullanmıyorum.