PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 4.3 restore 1015 hatası !

avarnet
05-04-2011, 09:53
cihazım iphone 3gs 4.2.1 jb'li. 4.3 restore etmek istedim iPhone2,1_4.3.1_8G4_Restore ile restore ederken cihaz itunes üzeridnen (the iphone "iphone" could not be restored. an unknown error occurred (1015) hatasını veriyor ve cihazda itunes bağlama simgesi çıkıyor ve açılmıyor ! bi türlü çözüm bulamadım. redsn0w_win_0.9.6rc9 programı ile JUST ENTER PWNED DFU MODE RİGHT NOW seçeneği ile denedim tekrar restore ettim ama yine olmadı. ben de şimdi önce JUST BOOT TETHERED RİHGT NOW ile önce restore yaptım cihaz açıldı back up yaparken restart atınca tekrar itunes bağlama simgesi çıktı. daha sonra redsn0w_win_0.9.6rc9 programını tekrar açıp INSTALL CYDİA seçeneği ile cydia yı yükledim ve cihaz açıldı. merak ettiğim şu cihazı kapatırsam eğer tekrar açtığımda aynı hatayı verir mi ? ve bu 1015 hatasından nasıl kurtulabilirim ?

GKTG
05-04-2011, 09:59
Bu açıklamayı okumanızı tavsiye ederim.

Error 1011, 1013, 1015 (Restore işleminin sonunda çıkar):Bu hata mesajı, iPhone’un modem firmware’i yenilenemeyince çıkar.
Eğer telefonunuz recovery mode’dan çıktıktan sonra “Repair Needed” hatası veriyorsa, yeniden Restore etmeyi deneyin. Hala “Repair Needed” hatası alıyorsanız, telefonunuzu DFU Mode’a alıp yeniden Restore edin. Düzelmiyorsa iPhone’unuzda kalıcı hasar oluşmuş olabilir.

avarnet
05-04-2011, 12:12
iyi de recovery moddan çıkmıyor hiç ne yapacam ?

DeDeLi
05-04-2011, 12:17
Fix Recovery 'i indirin onunla cıkmayı deneyin...4.3.1 de tinyumbrealla'nın Exit Recovery çalışmıyor

iRa
05-04-2011, 12:50
iReb indirin ih8sn0w un sitesinden daha sonra recoveryden kurtulmak icinde hard reset atın yani home ve power tuşuna telefon kapanana kadar basın tekrar açılmaya başlarken elinizi bırakın tekrar iki tusa basın sonra kapanın a powerdancekin sadece home tuşuna dfu moduna alacaksinizdir ireb ile