PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iPhone 4G jailbreak sorunu

esbejk
02-04-2011, 18:05
arkadaşlar ben appstoredan program kurmak için iphone 4ü arkadaştan aldım telefonun parolası vardı ve bayağı yanlış girince 15dk 30dk 60dk beklemeye aldı.en son girişimde iphone kapandı itunese bağla çıktı jailbreak yapıcam fakat 3194 hatası veriyor itunes telefon ekim ayında amerikadan alınmıştır 16gb telefonu itunese bağladığımda parola korumalı olduğu için bağlanmıyor

DeDeLi
02-04-2011, 18:14
arkadaşlar ben appstoredan program kurmak için iphone 4ü arkadaştan aldım telefonun parolası vardı ve bayağı yanlış girince 15dk 30dk 60dk beklemeye aldı.en son girişimde iphone kapandı itunese bağla çıktı jailbreak yapıcam fakat 3194 hatası veriyor itunes telefon ekim ayında amerikadan alınmıştır 16gb telefonu itunese bağladığımda parola korumalı olduğu için bağlanmıyor
İlk olarak iphone 4G diye bir model yok iphone 4 var
Telefon arkadaşınınızın mı?Umarım sorun olmaz unlock yapılmış bir cihaz ise biraz sorun olabilir...JAilbreak yapıcam 3194 hatası alıyorum ne demek jailbreak yaparken bu hata alınmaz..Telefonu restore mi etmek istediniz ancak bu hatayı restore sırasında alırsınız.Keske bütün işlemlerden önce arkadaşınıza parolayı sormayı deneseydiniz.

esbejk
02-04-2011, 18:46
iphone 4 var restore yaparken veriyor.internette araştırdım fakat host dosyasıyla alakalı birşeyler söylediler fakat çözüm olmadı.telefon kapanmadan önce 4.1 kuruluydu

DeDeLi
02-04-2011, 18:49
şimdi sorulması gerekn sorular var..Cihaz Simlock bir cihaz Amerikadan alındıgına göre acaba unlock yapılmış bir cihaz mı? Telefonda hat varmıydı çekiyormuydu ? Diğer bir soru ise shsh kayıları var mı hosts dosyası ama kayıt var mı ? Arkadaşınız kızabilir bu duruma

esbejk
02-04-2011, 18:52
telefon unlocklu.telefona hiç hat takılmadı.uygun hat bulunamadı.shsh kayıdı büyük ihtimal yok

DeDeLi
02-04-2011, 21:17
Shsh kaydınız yoksa 4.3.1 e gecmek zorundasınız.siz en iyisi arkadasınıza söyleyin.telefon sonuçta onun

esbejk
02-04-2011, 22:49
arkadaşım biliyor 4.3.1e geçtim sonrasında naıcam