PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTouch 4g - Arka Plan Yükleme ?

Novice
01-04-2011, 17:13
Merhabalar..

İlk önce belirteyim ben tema değil sadece arka plan(wallpaper) yüklemek istiyorum..
iPod Touch 4.Nesil, Jailbreakli.
Şuan cihazım internete bağlı değil eğer internetten indiripte iTunes ile cihaza atıp çalıştırabileceğimiz bir arkaplan uygulaması var mı ?

MsTrK
01-04-2011, 17:25
Merhabalar..

İlk önce belirteyim ben tema değil sadece arka plan(wallpaper) yüklemek istiyorum..
iPod Touch 4.Nesil, Jailbreakli.
Şuan cihazım internete bağlı değil eğer internetten indiripte iTunes ile cihaza atıp çalıştırabileceğimiz bir arkaplan uygulaması var mı ?
Arkaplan için bir uygulamaya ihtiyaciniz yok.
iTunes ile cihaziniza atip, ayarlardan duvar kagidina girip, istediginiz fotografi seçip; Ana ekrana ayarla'ya tiklayarak yapabilirsiniz.

Ogzhnozcn
01-04-2011, 17:27
Sana şöyle önereyim WallpapersHD adlı programı indir Appstore de bulabilirsin onu kur orada seçenekler var Hd kalitesinde yüksek çözünürlüklü wallpaper lar var bende kullanıyorum mükemmel bir program.

Novice
01-04-2011, 17:28
Arkaplan için bir uygulamaya ihtiyaciniz yok.
iTunes ile cihaziniza atip, ayarlardan duvar kagidina girip, istediginiz fotografi seçip; Ana ekrana ayarla'ya tiklayarak yapabilirsiniz.

Yok öyle değil. Mesela arkadaiın iPhone 4 var, onda Walpapers diye bir uygulama var içinde bir sürü duvar kağıdı, ekran koruyucu resimi falan var.
O tarz bir şey yok mu ?

Novice
01-04-2011, 17:30
Sana şöyle önereyim WallpapersHD adlı programı indir Appstore de bulabilirsin onu kur orada seçenekler var Hd kalitesinde yüksek çözünürlüklü wallpaper lar var bende kullanıyorum mükemmel bir program.

Mesajını yeni gördüm teşekkürler de bu program internet bağlantısı istiyor sanırım :S

SalihBxl
01-04-2011, 18:56
Mesajını yeni gördüm teşekkürler de bu program internet bağlantısı istiyor sanırım :S

Evet bu tarz prolar internet istiyorlar.

Tapatalk ile iPhone'dan gonderilmistir.

Ogzhnozcn
01-04-2011, 18:58

Ayrıca bütün resimleri indiremiyorsun ama %90 ını indirebiliyorsun.

FireWalkeR
01-04-2011, 19:36
peki konusu açılmışken v4.2.1'de "LockBackground.png, Wallpaper.png, Dock.png" dosyalarını nasıl veya nereden değiştirebiliyoruz bilgisi olan varmı?

iRa
01-04-2011, 21:10
peki konusu açılmışken v4.2.1'de "LockBackground.png, Wallpaper.png, Dock.png" dosyalarını nasıl veya nereden değiştirebiliyoruz bilgisi olan varmı?

Herhangi bi Lockbackround,wallpaper,docku değiştiren bir tema indirin sonra ifile ile var mobile stash themes in içinden indirdiğiniz temanın içine girin ve ordan lockbackround.png vs isimli dosyaları değiştirin ben öyle yapıyordum en azından :) sonra winterboarddan o temayı secın sizin istedikleriniz olsun :)

GKTG
01-04-2011, 22:34

İster hazır tema yükleyebilirsin ya da kendince bir tema hazırlayarak bu adlarla yapabilirsin.