PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İpod touch version güncelleme !

wolmuthky
29-03-2011, 18:59
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben 3 sene once falan bi ipod touch almıştım. 1G mi 2G mi olduğunu bilmiyorum. Şu anda versionu 1.1.5 ve baktığımda baya yüksek versionlar çıkmış ve iTunes'ten yaptığımda vesion yükseltme yaptığımda versionun en sonu yüklü diyor. Ve ne app yğkleyebiliyorum ne bişey yapabiliyorum hiç birini kabulde etmiyor. Sorunuma yardımcı olursanız sevinirim. Bu konudan bir çok arkadaşımız açmış olabilir ama bilgi sahibi olmadığım için yardımcı olmanızı bekliyorum .. İlginize şimdiden teşekkürler ..[:)]

xLasdx
29-03-2011, 19:07
iTunes programını güncelleyin :)

wolmuthky
29-03-2011, 19:13
Güncelledim 10.2.1 Şu anda. ama olmuyor..

GKTG
29-03-2011, 22:31
iPod unuz 1G dir. Firmware 3.1.3 - ?ndirme Merkezi - iKaynak.com (http://www.ikaynak.com/forum/downloads.php?do=file&id=134) bu adresten 3.1.3 sürümünü indirin. (3.1.3 iPod 1G için en son versiyondur.) Sonra cihazı pc ye bağlayın. iTunesten Shif+Restore yaparak indirdiğiniz sürümü gösterin. Böylece sürüm yükseltmiş olacaksınız.

fbalpemre
19-06-2011, 00:39
benim ipod touch ım var versiyon 1.1.5 (i tunes den en fazla yükseltilmiş hali) hiç uygulama yükleyemiyorum bu linki denemedim fakat bunun gibi 2 link daha denedim shift+restore yapınca o program çıkmadı inşallah bu olur olursa oyun, sözlük , uygulama tarzı şeyleri yükleyebilirmiyim cevabınız için şimdiden teşekkürler :((

GKTG
19-06-2011, 00:53
benim ipod touch ım var versiyon 1.1.5 (i tunes den en fazla yükseltilmiş hali) hiç uygulama yükleyemiyorum bu linki denemedim fakat bunun gibi 2 link daha denedim shift+restore yapınca o program çıkmadı inşallah bu olur olursa oyun, sözlük , uygulama tarzı şeyleri yükleyebilirmiyim cevabınız için şimdiden teşekkürler :((

1.1.5 te AppStore olmadığında uygulama yüklemeniz mümkün değildir zaten. Shift+Restore yapınca bir pencere açılacaktır ve oradan indirmiş olduğunuz .ipsw uzantılı dosyayı gösterdiğince restore işlemi başlayacaktır.