PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iphone4 restore sorun YARDIM

snatch1903
25-03-2011, 23:19
iphone 4 4.1 i 4.2.1 e yükseltmek için irebden dfu moda aldım ordan shift restore yaptım itunes le ama malesef restore yapamadım custom fw ve orjinal fw var elimde ikisinide denedim her ikisindede hata aldım 1600 yada 3194 kodu Hata aldım şuan makine dfu modda kaldı ne açılıyor nede restore yapılıyor basebandını yükseltemiyorum malesef ürün sim kilitli 4,3 yaparsam kullanamam açıkcası ne yapacağımı bulamadım denemedeğim program nette aramadığım forum kalmadı ama takıldım kaldım yardım edecek arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

SalihBxl
25-03-2011, 23:40
iphone 4 4.1 i 4.2.1 e yükseltmek için irebden dfu moda aldım ordan shift restore yaptım itunes le ama malesef restore yapamadım custom fw ve orjinal fw var elimde ikisinide denedim her ikisindede hata aldım 1600 yada 3194 kodu Hata aldım şuan makine dfu modda kaldı ne açılıyor nede restore yapılıyor basebandını yükseltemiyorum malesef ürün sim kilitli 4,3 yaparsam kullanamam açıkcası ne yapacağımı bulamadım denemedeğim program nette aramadığım forum kalmadı ama takıldım kaldım yardım edecek arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

Konu basligini duzenleyiniz. Acil,Yardim vs vs tarzi baslik atmayiniz.

DeDeLi
25-03-2011, 23:49
Kesin nedenini bilmiyorum ama su an 4.2.1 e geçişlerde sorun var shsh kayıtlarını görmüyor o yüzden 3194 hatası alıyorsunuz.SErverda mı sorun var yoksa başka bir şey mi bilmiyorum ama sıkıntı var su anda..Basebandınız 1.59 galiba baseband yükseltmeden CFW yükleyin.Umarım 4.1 e shsh kaydınız vardır ?

Edit: Ya da bu konu altından 4.3 e geçiş yapabilirsiniz baseband koruyarak http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/25853-sn0wbreeze-2-3b4-unlock-iphone4-3gs-old-bootrom.html