PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları iphone sms yedekleme

neuro
25-03-2011, 13:38
ben iphone 3gs kullanıyorum yurt dışından getirmiştim birbuçuk yıl önce aldığımda kendim jailbreak ve unlock yapmıştım şimdi sürümü güncellemek istedim 4.2.1 yapayım dedim ama mesajlarımı yedeklemeye kalkıştığımda bir sorun oldu cydiadan itextuploader yüklemeye kalkıştım ve cydia açılmaz oldu :( çözüm olarak private>var>lib>apt klasörüne ulaşın deniliyor ama benim private klasöründe bu uzantıya gidiş yok mesajlarımıda kaybetmek istemiyorum nasıl bir yolla kurtarabilirim tam bir çözüme ulaşamadım lütfen bi yardım edebilirmisiniz

iRa
25-03-2011, 13:43
ben iphone 3gs kullanıyorum yurt dışından getirmiştim birbuçuk yıl önce aldığımda kendim jailbreak ve unlock yapmıştım şimdi sürümü güncellemek istedim 4.2.1 yapayım dedim ama mesajlarımı yedeklemeye kalkıştığımda bir sorun oldu cydiadan itextuploader yüklemeye kalkıştım ve cydia açılmaz oldu :( çözüm olarak private>var>lib>apt klasörüne ulaşın deniliyor ama benim private klasöründe bu uzantıya gidiş yok mesajlarımıda kaybetmek istemiyorum nasıl bir yolla kurtarabilirim tam bir çözüme ulaşamadım lütfen bi yardım edebilirmisiniz

Ne gerek vardi ki ona itunesla backup aldiginda zaten mesajlarinda backuplarinida aliyo..

neuro
25-03-2011, 13:46
itunes mesajları backup yapmıyor yazıyor ama genel olarak heryerde

MsTrK
25-03-2011, 13:53
Buradan okuyabilirsiniz, mesajlarinizi nasil yedekleyebiliceginizi; http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/23785-notlari-smsleri-ve-kisileri-kopyalama.html

neuro
25-03-2011, 14:06
haklısınız ama mesaj konusundada ilk başta yazdığım gibi klasörlerin tamamını göremiyorum iphonebrowserda yedekmiyim dedim ama 3kblık bir dosya oluştu sms adı altında bunun içinde kayıtlı smslerimin olması imkansız sanırım cydia bozulunca dosya sistemime erişimimdemi kısıtlandı anlıyamadım :(

iRa
25-03-2011, 14:11
iTunes ile mesajlarinizi yedekleyemezsiniz.
Buradan okuyabilirsiniz, mesajlarinizi nasil yedekleyebiliceginizi; http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/23785-notlari-smsleri-ve-kisileri-kopyalama.html

İnternette yazana ne bakicam mesaj ve notlari silinmis olan babama backuplari yukleyince geri geldi 3 gun once yaptim yani..

SaTuSa
25-03-2011, 14:24
Backup isleminin amacida odur zaten, son backup alindiginda cihazda bulunan rehber, not, mesaj, email hesaplari, takvim etkinlikleri, uygulama ayarlari vs vs ne varsa backup geri yuklendiginde gelir. Yukarida verilen link alinmis olan backup'in geri yuklemesinin istenmedigi durumlarda yardimci olmak icindir. Internette yazan bir makale degil sitede bulunan bir rehberdir o...