PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları video 0 kb olarak masa ustune gelıyor

hasoe
22-03-2011, 02:26
Herkese merhaba benım sorunum şu ıphone 4 um var ve 564 mb buyuklugunde bır vıdeo cektım bu vıdeyo masaustune atınca 0 kb olarak gelıyor bır video daha cektım ama kısa 2 mb lık bır vıdeo onuda masaustune attım calıstı acaba cok uzun oldugu ıcın mı calısmadı benım dıger vıdeo yada hangı yöntemı kullanarak bunu hal ederıbılırım TskLer Sımdıden

iRa
22-03-2011, 09:50
Herkese merhaba benım sorunum şu ıphone 4 um var ve 564 mb buyuklugunde bır vıdeo cektım bu vıdeyo masaustune atınca 0 kb olarak gelıyor bır video daha cektım ama kısa 2 mb lık bır vıdeo onuda masaustune attım calıstı acaba cok uzun oldugu ıcın mı calısmadı benım dıger vıdeo yada hangı yöntemı kullanarak bunu hal ederıbılırım TskLer Sımdıden
Jb li ise ve ifile var ise var/mobile/media/music icine girip videolariniza bi bakin eger fazla muziginiz yoksa tabi :) hos bende 2000 tane sarki var ama F00 in icinde sacma sapan bi isimle kodlamis itunes videoyu buldum :) sonrada afc2dd yukluyse telefonunuzda ifunboxla cekebilirsiniz :)Bu bir alternatif tabiki

hasoe
22-03-2011, 18:25
Sorumun cevabı bu değil ama ilgin için takler. Benim sorunum o degil

DeDeLi
22-03-2011, 18:30
Boyutuyla alakası olacagını sanmıyorum benim 836 MB videom var aynı boyt gözüküyor..Tekrar atmayı dene bakalım tabi silmediysen.değişik bir durum tabiki sizinkide

qhozdhe
28-07-2012, 22:09
Ben de fotoğraf makinem ile pcye video kopyaladığımda aynı sorunu yaşadım.Çözüm istiyorum =[