PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İpod Touch 4.Nesil Orjinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarım ?

Novice
19-03-2011, 22:28
Merhaba,

İpod Touch 4.nesil almayı düşünüyorum. Mağazalara baktım 8gb kapasiteli olanlara bütçem yetiyor ben 32 gb olanı almak istiyorum malum oyunlar gerçekten boyutları yüksek ve geniş bir müzik arşivim var..

Durum böyle olunca bende Gittigidiyor vb sitelere bakmaya karar verdim. Gittigidiyorda çok olumlu yorum almış olan 32 gb itouch satan 2 satıcı buldum fakat yine de alınca ürünümün orjinal olup olmadığını anlamak istiyorum. Bunu nasıl öğrenebilirim ?

Bu arada Gittigidiyor'dan İpod Touch 4.Nesil arkadaşlar varsa onlarında cevabını özellikle bekliyorum.

ankarag3lü
20-03-2011, 18:15
forumda alım satım ilanlarına baktınız mı çok uygun fiyata 4. nesil ıpod touch satan arkadaşlar vardı cihazlarını satmadılarsa o ilanlara bi bakın derim.
diğer sorunuza gelecek olursak netten bakarak ürünün orijinal olup olmadığı anlaşılamayabilir eğer ürüne ait çok ve detaylı resim yoksa ama orijinal olmayan bir ürün hemen anlaşılır en azından elinize aldığınızda ekranın çözünürlüğü dokunmatiğinden hemen anlaşılır ayrıca cihazınızı pc ye bağladığınızda itunes otomatik olarak cihazınızı görüyorsa zaten model numarası vs. çıkacağından buradan da anlaşılır ama internetten cihazın orijinal olup olmadığını anlamak zor bence (ikaynak ı saf dışı tutuyorum)