PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çin'den Iphone 4 almak

SMY
19-03-2011, 19:22
Arkadaşlar merhaba,
Kaç gündür arıyorum ama adam akıllı cevap veren hiç biyer bulamadım.
Nisan ayında babam çin'e (shanghai) gidicek.
Çin'den iphone 4 getirtmek istiyorum fakat aklımda bazı sorular var , sizlere bunları danışmak istiyorum.

birincisi babam iş için gideceğinden benim iphonumla uğraşacak çok fazla vakti olucağını sanmıyorum ;apple storelarda randevu ve siparişle bir hafta içerisinde getirtiliyormuş diye duydum, eğer bu doğruysa alternatif olarak iphone alabileceğimiz güvenilir bir yer varmı?
ikincisi çindeki iphone lar sim free mi?
üçüncüsü çinde wi-fi yasak , acaba alacağım cihazda wi-fi özelliği iptal edilmiş mi olur yoksa normal bi iphone mudur?
son olarakta fiyatlar hakkında bir bilginiz varmıdır ?

yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

SMY
19-03-2011, 19:30
heryerde simde herhangi bir kilit mevzusu yok diyolar, valla ilk defa sizden duydum simkilidinin olduğunu :) app store haricinde alabilceğimiz hiç biyer yok mu ya?

ucuzrapci
24-03-2011, 05:51
tabiki apple store lar disinda alabilecegin cok yer var ozellikle cin icin konusuyorsak,babanin vakti yok demissin ama shanghai a gidiyorsa zaten isin merkezine gidiyor demektir. cok rahat bir sekilde bulabilir.Eger tercuman esliginde gidiyorsa 1 saatini almaz diye dusunuyorum.Simfree meselesini gercekten bilmiyorum.Ayrica cin de wi-fi yasak demissin de,bu yanlis.Icin rahat olsun wi-fi ozelligini en rahat kullanabilecegin ulkedir cin.

Eklenti:Burda fiyatlar takriben 5000 ila 6000 yuan arasi degisiyor.