PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iPod Touch 4g'im acilmiyor..

Efe Hatipoglu
17-03-2011, 23:34
Arkadaslar benim iPod touch 4g'm acilmiyor ust tusuna ard arda bastigimdan dolayi galiba bazen calismama durumu oluyordu fakat ustune bide ipod crush yiyip kendini resetleyince jailbreak yapmistim 'redsnow' kapandigi zaman DFU moduna alarak aciyordum simdi ust tus bozuk oldugundan DFU moduna alamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim..[gl=18.gif]

husokal
18-03-2011, 10:19
Cihazınız şuan isyah ekran- ve normal bir şekilde mi kapalı mı
Yoksa daha sıkıntılı bir halde mi ?

Efe Hatipoglu
19-03-2011, 02:34
evet siyah ekran var elma isaretiyle birlikte

Sessiz
19-03-2011, 11:26
Dfu moduna alın ardından iTunes ile shift+click yöntemiyle restore cekin.

darthcross
19-03-2011, 13:07
Dfu moduna alın ardından iTunes ile shift+click yöntemiyle restore cekin.

arkadaş zaten demişki dfu'ya alamıyorum tuş bozuk olduğu için siz dfuya alın diyorsunuz lütfen mesajları daha dikkatli okuyalım

Efe Hatipoglu
19-03-2011, 19:51
ust tus calismadigindan dolayi DFU moduna alamiyorum nasil bi cozum getirebilirim onun cabasindayim arkadaslar DFU moduna almadan iPodumu acmanin yolunu bulmam lazim yada ust tusun tekrar aktif hale gelmesi lazim...

canapple
19-03-2011, 19:55
dfu ya kesin alman lazım ama tuş bozuk servise götür elmada kalmış anladığım kadarıyla ben en son restore ile düzelttim

Efe Hatipoglu
20-03-2011, 00:54
garantiside yok ama belki parayla yaptirabilirim artik bi care bulamazsam oyle deniyicem

CASUA
20-03-2011, 03:21
Anladığım kadarıyla cihazınız da sadece elma işareti var değilmi? varsa şu an cihaz zaten recovery yada dfu moddadır,cihazı bu şekilde çıkarmak için size, iReb programını deneyin derim oda gerçi ipod touch 3.nesile kadar olabilir ama denemekte fayda var... son sürümünü indirip, pc'nize kurun ve deneyin...
(cihazınızın ne şekilde kaldığını ancak sizin söyleminize göre anlamaya çalışıyorum,eğer daha farklı ise daha detaylı açıklayın)

itunes cihazı tanıyormu peki:
Bir de bu şekilde power tuşunu kullanmadan dene
Recovery Mode:
iPhone kapalı iken
Home tuşuna basılı tutarken, iPhone’u bilgisayarınıza bağlayın.
iPhone’un üzerinde iTunes ve kablo logosunu görene kadar Home tutuşuna basılı tutmaya devam edin.

Sessiz
21-03-2011, 01:25
Otomatik dfu moduna alan bir Pro vardı. Bir arat istersen