PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone 2 g cydia sorunu

tumoli
14-03-2011, 19:10
slm arkadaşlar 1 saat önce iphone 2 g aldım jb yapılmış fakat cydia açlımıyor ben yeniden cihazı sıfırlayım jb yapmak istiyorum iphone 4 g nasıl jb yapılır biliyorum fakat 2 g hakkında hiçbi fikrim yok tüyo merkezinede baktım fakat tam anlamıyla işi çözemedim cihazım 2g fake imei bu cihazı fabrika ayar larına nasıl döndüre bilirim itunes üzerinden nasıl fw yükleye bilirmiyim açıkcası nerden başlamam gerekiyor

TuRkHoT
14-03-2011, 19:21
slm arkadaşlar 1 saat önce iphone 2 g aldım jb yapılmış fakat cydia açlımıyor ben yeniden cihazı sıfırlayım jb yapmak istiyorum iphone 4 g nasıl jb yapılır biliyorum fakat 2 g hakkında hiçbi fikrim yok tüyo merkezinede baktım fakat tam anlamıyla işi çözemedim cihazım 2g fake imei bu cihazı fabrika ayar larına nasıl döndüre bilirim itunes üzerinden nasıl fw yükleye bilirmiyim açıkcası nerden başlamam gerekiyor

iPhone 2G yi iTunes üzerinden restore etmelisiniz zaten kendisi FW yi yükler..
Büyük ihtimale 3.1.3 ü yükler çünkü bu iPhone 2G için final sürûm..
Jailbreak islemine gelirsek buyrun bu konu isinizi görür..

http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/13080-firmware-3-1-3-jailbreak-yontemi-iphone-ipod-touch-ipad-tum-modeller-spirit.html

tumoli
14-03-2011, 19:23
fakat fake imei sorun olmazmı itunez üzerinden

TuRkHoT
14-03-2011, 19:24
fakat fake imei sorun olmazmı itunez üzerinden

Maalesef bunu bilmiyorum ama bence bekleyin bilen bir arkadas yardimci olur..