PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone 3g 50€ fakat ''1611th'' hatalı!!! sızce alınır mı?

quetm
08-03-2011, 21:36
arkadaslar ben yurtdısındayım,
burdakı bır ılan sıtesınde 50 €'a 3g verıyor adamın bırı, fakat cıhazda 1611th hatası varmıs o yuzden bu fıyata verdıgını yazmıs acıklama olarak.

sızce cıhazda baska bır sorun yoksa alınırmı...
tabıkı en onemlısı bu hatanın cozumu varmı <ben bıraz baktım cıhaza jb yapılınca duzelıyomus flan ama sızede sormak ıstedım>

goruslerınızı yardımlarınızı beklıyorum.. tesekkurler..

CASUA
08-03-2011, 21:55
1611 hatası

Müzik Klasörü içinde bulunan itunes klasörünü bir yere kes/yapıştır yaparak taşıyınız.
Revo Uninstaller programı ile itunes'u tamamen kaldırır.
Bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
itunes'un en güncel sürümünü iTunes Program? - ?ndirme Merkezi - iKaynak.com (http://www.ikaynak.com/forum/downloads.php?do=cat&id=11) bilgisayarınıza kurunuz ve bilgisayarı yeniden başlatınız...

Bu hata kodunun apple tarafından önerilen çözüm yöntemi böyledir...

Tabiki bu hatadan dolayı cihazı almamazlık olmaz tabi başka bir sorunu yoksa cihazın...

(Bu yapacağın olay tabiki telefonu aldıktan sonra,uygulayacağın, izleyeceğin yoldur. bu hatayla neyi kasttettiğini ve izlemen gereken yolu anlattım)

quetm
08-03-2011, 22:09
casua hocam tesekkur ederım ılgın ıcın, yarın gıdıp bakıcam cıhaza umarım baska bır sorun yoktur...

yakup29
09-03-2011, 12:58
o sitenin adı neymiş acaba gayet ucuz valla yazarsan sevinirim bende düşünüyorum almayı

quetm
09-03-2011, 18:55
hocam ben avusturyadayım buraya aıt bır ılan sıtesı burası ılanı veren kısıyle maıl yoluyla yada telefonla gorusup anlastıgınız bır adreste alıyorsunuz urunu... bende suan cevap beklıyorum...

bu arada sıtenın adı ''www.willhaben.at''
bu arada sız nerde oturuyosunuz..

not: bu sıtede de heryerde oldugu gıbı dolandırıcılar var eger avusturyadaysanız dıkkat edın..

yakup29
09-03-2011, 20:03
kardeşim ben kocaeli türkiyede oturuyorum o zaman ben o siteden alış veriş yapamam

quetm
09-03-2011, 20:04
:) yanı ben ılk mesajda da bu yuzden bahsettım zaten yurt dısında oldugumu

Sessiz
10-03-2011, 12:45
Ucuzmuş :)