PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları 3GS 4.2.1 JB iPhone cihazın menülerinden

prolab
07-03-2011, 12:20
- Youtube ve ayarlar iconları yok oldu, nasıl düzeltebilirim ? Ancak telefonun Arama kısmından Youtube ve arama seçeneklerini bularak uygulama yapabiliyorum.
- Youtube'dan indirme yaparken cihaz tuş kilidine geçtiği zaman indirme işlemi duruyor !... Ne yapmak lazım ?

TuRkHoT
07-03-2011, 12:26
Cihazinizi kilitleme , yani zamanlamasi ile oynadiniz mi? Olmazsa otomatik olarak kilitlemeyi kaldirin?

Bunun için : "Genel" "Otomatik olarak kilitleme" ( böyle birsey benim cihaz Türkçe degilde) ardindan , size dakika verecekler siz hiç birisini seçmeyin en altaki "hiç" seçin.
Böylece cihaz kendiliginden kilitlenmez.

prolab
07-03-2011, 13:02
Tuş kilidini devreden çıkarırsam bu kez de ekran kararmıyor. Ekran parlaklığını otomatik yapmıştım.

TuRkHoT
07-03-2011, 13:08
Tuş kilidini devreden çıkarırsam bu kez de ekran kararmıyor. Ekran parlaklığını otomatik yapmıştım.

Parlakligi ile bir sorun olmaz. Ama evet siz kendiniz kilitleyecksiniz her seferinde. Power tusunu kulanarak her seferinde siz kilitlemek zorunda kalirsiniz.

prolab
07-03-2011, 13:57
Parlaklığı sorun değil ama ekran sürekli tuş kilidini kapatana kadar açık kalması doğru değil.
Veya tuş kilidi devrede iken indirme devam etmesi gerekir. bunun için bir yöntem olmalı mutlaka.

TuRkHoT
07-03-2011, 14:17
Parlaklığı sorun değil ama ekran sürekli tuş kilidini kapatana kadar açık kalması doğru değil.
Veya tuş kilidi devrede iken indirme devam etmesi gerekir. bunun için bir yöntem olmalı mutlaka.

Olabilir ben sadece denemenizi istedim ;)
Benim önerdigim bu ama baska bi yöntem bilen arkadas olursa size yardimci olur...