PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları samsung galaxy s mü iphone 4 mü ?

dragula42
06-03-2011, 10:09
merhabalar
konuyu acmak ıcn doğru yer burasımı bılmıyorum zaten bi iphone forumunda acmam da bı celıskı ama belkı bı gorus edınırım dıye actım[gl=18.gif]

önümüzdeki ay telefon almayı dusunuyorum.eskı bi İphone kullanıcısıyım elımde 3gs var ama yenı bı telefon almayakarar verdım. 1 - 2 aydır bu konu hakkında herseyı okudum ızledım ama aklımda en son 3 telefon kaldı bunlrın bırısı htc desire hd idi. sarjı cok cabuk gıdıyor sorunları yuzunden bunu eledım. sımdı samsung galaxy s ve iphone 4 arasındayım(s2 de bı secenek turkıyeye gelısını beklıyenılırım) ios herzaman cok cok daha iyi ama s ve s2 de ekran boyutları normalden buyuk fılm ızlerken yada ınternette gezerken daha rahat olabılıcegını dusunuyorum. Her zaman ıcın iphone ama 3.5 lik ekrandan sıkıldım sanki. Lütfen tarafsız olarak elestırı yapın [:)] iki telefonun artısı eksısı seklınde kararımı belırleme amaclı yorum yaparsanız cok makbule gecer sımdıden cok tesekkur ederim.[:D]

DeDeLi
06-03-2011, 10:45
merhabalar
konuyu acmak ıcn doğru yer burasımı bılmıyorum zaten bi iphone forumunda acmam da bı celıskı ama belkı bı gorus edınırım dıye actım[gl=18.gif]

önümüzdeki ay telefon almayı dusunuyorum.eskı bi İphone kullanıcısıyım elımde 3gs var ama yenı bı telefon almayakarar verdım. 1 - 2 aydır bu konu hakkında herseyı okudum ızledım ama aklımda en son 3 telefon kaldı bunlrın bırısı htc desire hd idi. sarjı cok cabuk gıdıyor sorunları yuzunden bunu eledım. sımdı samsung galaxy s ve iphone 4 arasındayım(s2 de bı secenek turkıyeye gelısını beklıyenılırım) ios herzaman cok cok daha iyi ama s ve s2 de ekran boyutları normalden buyuk fılm ızlerken yada ınternette gezerken daha rahat olabılıcegını dusunuyorum. Her zaman ıcın iphone ama 3.5 lik ekrandan sıkıldım sanki. Lütfen tarafsız olarak elestırı yapın [:)] iki telefonun artısı eksısı seklınde kararımı belırleme amaclı yorum yaparsanız cok makbule gecer sımdıden cok tesekkur ederim.[:D]
Ben sadece fikrimi söylemek istiyorum ama sana bence en iyi yorumu Galaxy S ve iphone 4 ikisinide kullanan arkadaş yapabilir.Ben cok insan gördüm iphone dan başka telefona geçip pişman olan..İphone'un artıları daha fazla uygulama program vs butür şeyler daha geniş.İstedigini kolaylıkla bulabilirsin.İphone 4 te film izlemesi mükemmel retina ekrandan dolayı özellikle onu belirteyim.İnternette dolaşırken de sıkıntı çekmiyorsun ekranı yeterince büyük.Zaten bunun bir telefon oldugunu unutmazsak büyüklügü bence sınırdadır.müzik kalitesini söylememe gerek yoktur heralde.Benim fikirlerim bunlar dedigim gibi en iyi yorumu iki telefonu kullanan arkadaş yapar seni daha iyi bilgilendirir

dragula42
06-03-2011, 11:07
çok tesekkurler yorumun cok ısıme yarıyacak zaten iphone dan yanayım tek sorun bazı arkadaslrım 4.3 nerde 3.5 nerde demesı ama dedıgınız gıbı bu bı telefon cebede sıgmıyo zaten galaxy s [:P]