PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları whatsapp kapanıyor

sinannn23
06-03-2011, 02:07
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.. Birşey sormam lazım size de. Az önce internet paketi aldım 3g açık şuan ancak whatsapp adlı uygulamadan çıkınca connection kapanıyor uygulamada.Tekrar girdiğimde hemen bağlanıyor.O programı arkaplanda hep açık durması gerekmiyor mu ?

ByWanT
06-03-2011, 07:10
Baglanti kapanmiyor, eger whatsapp`a push bildirimlerine izin verdiyseniz push olarak arka planda surekli acik olarak duruyor.

slowmotion
23-08-2011, 05:50
bendede aynı sorun war whatsappta tüm bildirimler acık ayarlardan duzenledim ama programdan cıktıgım zaman baglantı gidior tekrar girdigimde acılıor...bildirimlerde uyarılar sesler fln acık whatsappnin ama olmuor

dincer35
23-08-2011, 13:30
Cihaz yurtdisi sanirim?

Sent from my iPhone using Tapatalk

dincer35
23-08-2011, 13:34
bendede aynı sorun war whatsappta tüm bildirimler acık ayarlardan duzenledim ama programdan cıktıgım zaman baglantı gidior tekrar girdigimde acılıor...bildirimlerde uyarılar sesler fln acık whatsappnin ama olmuor

Eger cihaz yurtdisi ise Cydia dan pushfix uygulamasini satin alirsaniz sorununuz çözülur..

Sent from my iPhone using Tapatalk

DeDeLi
23-08-2011, 13:42
Arkadaşlar uygulamadan çıktıgınızda bağlantı kopmuyor.Eğer internete bağlı iseniz iPhone'larda 5 dk iPod'larda 10 dk da bir yenileniyor eger msj geldiyse size iletiliyor tabiki Push bildirimleriniz açıksa.Ben bunun için programın yapımcılarına mail attım verdikleri cevap budur.Yani kısacası eğer Multitasking den bile uygulamayı kapatsanız internete bağlı oldugunuz zaman eger size mesaj geldiyse size iletiliyor(Push bildirimleri açıksa)

Gelelim simkilitli cihazlara(Yurt dışı demeyelim lütfen her yurtdışı cihaz simkilitli değildir) ; Eğer cihazınız simkilitliyse restoreden sonra eger kilitli oldugu kart ile aktivasyon yapmıyorsanız yani JB ile hactivasyon yapıyorsanız Push sorununuz olacaktır.Bunun için çeşitli çözümler var yukarıda arkadaşımız belirtmiş ama kesin çözüm mü bilmiyorum denemeniz gerekmekte.Sanırım ücretli bir Pushfix yaması var sadece o stabil çalısıyormuş diğerleri crackli oldugu için sorun oluyor yinede araştırın