PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İpod touch 2.1 sürüm yükleme hatası(Resimli)

kenex
20-10-2008, 16:41
İyi günler. Daha önceden 1.1.2 olan ipodumu jb yaptığımdan tecrübeli sayılırım. Şuan ipoda 1.1.1 sürümü yüklü. İtunes versiyonu 8.0.1.11 olarak gözüküyor. Aleti DFU ya aldığımda itunes bu hatayı veriyor. Anladığım kadarıyla internete bağlanmayı istiyor fakat pc zaten internete bağlı. (kablosuz) Sorunlar ve çözümlere baktım ve böyle bir hatayla karşılaşanı görmedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hatadan sonra itunesi silip tekrar yükledim yine aynı.

http://img235.imageshack.us/img235/4703/ipodql6.jpg

Sorunu çözdüm. Ipodu DFU moduna almadan direk itunes ten yükledim. Şuan Cydia, installer ve App Store bulunmakta. Ancak başka bir sorunla karşılaştım. Attığım müziklerin coverlarını ipod göstermiyor. Sorun itunestenmi bilmiyorum.

ariff25
05-11-2008, 23:13
bende 1.1.4 ipd touch var onu 2.1 yapamıyom eksik olan ne anlamadım...

itunes. 8,0.1.11 versiyon
ipod 1.1.4 versiyon
dfu moduna alıyoeum(1 yıldır touch kullanıyorum burayı doğru yaptığımdan çok eminim)
acaba ipod 2007 yılı yapımı 8gb bunu desteklemiyormu???dicem fakat i tunes 2.1 uptade etmek istermisin diye soruyor......
ben bu applicatıons ları yükleyemicekmiyim yeni çıkan 3d olanları

bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim..
2.1 dosyasını 3 part halinde indirdim uzantıları .ipsw yaptım ama her (dfu modunda) shift+restorede aynı hata
an unknown error occurred 1403.....

alihan11
05-11-2008, 23:16
baska pc de denedinmi ?

ariff25
05-11-2008, 23:20
yok hayır başka pc de denemedim...
vısta ultımate olduğu için olurmu dicem ama 2,1 haricinde ki sürüm yüklerken indirirken hiç hata vermedi????
jealbreak yaptım...installer yükledim v.s çok kullandım ama

059942
22-11-2008, 12:23
arkadaslar ben pc ye iphone sitesinden itunes 8.0 yukledim sonra iphone pc ye bagladim ve etkinlestirdim bir kac resim ve muzik yukledim daha sonra update yaptim ve iphone acilmiyor ekranda itunes ve kablo resmi gosteriyor siteden okudum ne yapilmasi gerektigini yaptim iphone kapandi daha sonra pc ne yapmam gerekli eski haline gelmesi icin yardim ederseniz sevinirim