PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları FaceTime ve Webcam

Admiral
02-03-2011, 22:44
4. nesillerde facetime denilen bir özellik var fakat sadece bu cihazlar kendi arasındamı kullanabiliyor ? Msn gibi konuşmak söz konusu olabilir mi yani ben ipodumdan yada iPhone'umu kullanarak karşımdaki kişide bilgisayarından girerek konuşmamız mümkünmü alternatif programları varmıdır ? Saygılar..

GKTG
02-03-2011, 22:46
4. nesillerde facetime denilen bir özellik var fakat sadece bu cihazlar kendi arasındamı kullanabiliyor ? Msn gibi konuşmak söz konusu olabilir mi yani ben ipodumdan yada iPhone'umu kullanarak karşımdaki kişide bilgisayarından girerek konuşmamız mümkünmü alternatif programları varmıdır ? Saygılar..

Evet kendi aralarında. Fakat Mac, iPhone 4 ve iPod touch 4G birbirleriyle konuşulabiliyor facetime ile.

HunterUnicorN
02-03-2011, 23:24
iphone 4 unku sadece arama yaparken mi cikior? eger oyleyse ben iphone 4 ile ipod 4 u nasi aricam facetime kullanarak?

GKTG
02-03-2011, 23:25
iphone 4 unku sadece arama yaparken mi cikior? eger oyleyse ben iphone 4 ile ipod 4 u nasi aricam facetime kullanarak?

Arama yaptığınızda, arama yapmadan önce kişilerde facetime butonu çıkıyor tabi face time kullanıyorsa... Bildiğim kadarıyla kullanacağınız cihazları Apple ID nizle aktif ediyorsunuz.