PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 4.2 yaptım şarj 1 gecede biyior

bowe
27-02-2011, 00:06
ipod u 4.2 ye güncelledim ancak o günden beri full olan akşam şarj koyuyorum başucuma kalktığımda şarj sıfırlanmış basıyorum pil işareti deli olucam vallaha nedir ne değildir bu nasıl hallolur bi çare be [gl=18.gif]

bowe
27-02-2011, 21:29
kimse varmı forumda ?

MsTrK
27-02-2011, 21:31
Restore etmeyi deneyin..
Baska bir çözümü yok gibi.

GKTG
27-02-2011, 21:31
kimse varmı forumda ?

Pil ömrünü uzatmak için: Wi-Fi sürekli açık olmasın, Konum açık olmasın, Mail deki yeni verileri al açık olmasın, parlaklığı azaltın ve otamatik parlaklın yapın, Multitasking de açık uygulama varsa onları kapatın pil ömrü biraz da olsa uzayacaktır.

firtis
27-02-2011, 21:37
Restore etmeyi deneyin..
Baska bir çözümü yok gibi.

restore ile pil omrunun ne alakası var yahu :D

MsTrK
27-02-2011, 21:41
restore ile pil omrunun ne alakası var yahu :D
Arkadas, sarja taktigi halde sarjin bittigini söylüyor.
Böyle sorunlari, restore ile çözebilirsiniz.
Benimde basima geldigi için yazdim restore ederek sorunu çözebilirsiniz diye..

SalihBxl
27-02-2011, 21:43
ipod u 4.2 ye güncelledim ancak o günden beri full olan akşam şarj koyuyorum başucuma kalktığımda şarj sıfırlanmış basıyorum pil işareti deli olucam vallaha nedir ne değildir bu nasıl hallolur bi çare be [gl=18.gif]

Senin bu olayi ben oncelerden Nokia ile yasardim sarj bitmeden veya bitmeye yakin olmadan geceleri yatarken sarja takar birakirdim sabaha bakardim sarj bitmek uzere gozukurdu. Teknisyen arkadasim vardi oda bana sunu dedi; cihaz sarj islemini tamamladikdan sonra sarjdan cekmedigin takdirde desarj olayina gecermis gerci bunu nokia icin diyorum. Sonralari yeni orjinal batarya aldim ve sarj doldugu an fisden cektim bir sorun olmadan kullanmaya devam ettim. Dedigim gibi bu sadece nokia icin gecerli. Bende iPhone4 var aldim alali her gece yatarken fise takar sabaha kadar dolar. Ama sendeki ve nokiadaki sorun hala basima gelmedi. Insallahda gelmez. Sana yardimci olur mu olmaz mi bilmem ama aklima bu geldi paylasmak istedim. Kolay Gelsin.

bowe
28-02-2011, 11:06
teşekkürler bu aralar düzeldi yine her şeyi kapattım cihaz artık ot gibi çalışıyo meğer herşey açıkmış :)