PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iPhone 3G

SalihBxl
25-02-2011, 21:02
Jailbreakden sonra Cydia en ustte this device has a pending TSS request yaziyor bu ne anlama geliyor?

TuRkHoT
25-02-2011, 21:05
Jailbreakden sonra Cydia en ustte this device has a pending TSS request yaziyor bu ne anlama geliyor?

Abi ayni konudan devam edeydin...
SHSH kaydi.
Yani daha alinmamis , aliyor demek sadece onay bekliyor..
2 hafta falan sürüyor...

SalihBxl
25-02-2011, 21:07
O zaman bu cihaz oncedende jailbreakliymis senin verdigin linkden indirdigim FW ile jailbreak yaptim fakat untethered oldu otomatik olarak :) Neyse hayirlisi simdi sira geldi sim kart ile denemeye :) Ama baska bir olay bende iPhone4 var var kart kesik oldugundan 3G'lere girmiyor neyse birilerinden buluruz simdi :) Tesekkurler Burak.

TuRkHoT
25-02-2011, 21:12
O zaman bu cihaz oncedende jailbreakliymis senin verdigin linkden indirdigim FW ile jailbreak yaptim fakat untethered oldu otomatik olarak :) Neyse hayirlisi simdi sira geldi sim kart ile denemeye :) Ama baska bir olay bende iPhone4 var var kart kesik oldugundan 3G'lere girmiyor neyse birilerinden buluruz simdi :) Tesekkurler Burak.

Abi benim ablam da iPhone 4 kulaniyor.
Bilmiyorum sen SIM'i kestirdiginde sana normal cihazda'da kulanabilmen için birseyler verdilermi?
O verdikleri sey varsa sende onunla yapabilirsin, normalde kestirdigin yer otomatik olarak veriyor sana onu...

SalihBxl
25-02-2011, 21:16
Akilsiz kafa aklima gelmedi :) Neyse yarin Base gider 5 Euroya aliriz :)

SalihBxl
25-02-2011, 22:11
Burak'cim maalesef olmadi neyse hayirlisi aktive edemedim cihazi.

TuRkHoT
25-02-2011, 22:15
Burak'cim maalesef olmadi neyse hayirlisi aktive edemedim cihazi.

Nasil abi? Demin sen demedinmi Cydia'da "TSS server has pending" gibi bir sey yaziyor diye?
Cihaz açildiginda Ana menüyü falan görebiliyormusun abi? Eger görebiliyorsan cihaz Unlock'lu degildir...

SalihBxl
25-02-2011, 22:18
Cihazi iPod olarak kullanabiliyorum ama sim karti takinca yemiyor