PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iPhone

SalihBxl
25-02-2011, 18:58
Merhaba arkadaslar,
Ingiltereden oldugunu sandigim iPhone 3g veya 3gs var elimde icinden o2 hatli karti cikmisti ama kart kayip ben Belcikada yasiyorum. Simdi cihazin ne olduguna emin degilim ve iTunes ile baglanti kurdugumda haliyle aktif etme sorunum oldu ben sizce burdaki konulardan unlock ve jailbreak icin hangisine bakmaliyim tesekkurler.

TuRkHoT
25-02-2011, 19:02
Abi Cihazin modeli önemli,çünkü IOS 4.2.1 için eger cihaz 3G ise Redsnow ile yapicaksin veya 3GS ise GreenPoison ile...
iTunes'e bagladiginda göremiyormusun?
Abi ben 4.2.1 dedimde senin FW kaç?

Veya abi söyle bir uygulama var: http://www.ikaynak.com/forum/38-programlar/23592-mac-os-xf0recast-cihaziniz-uzerinde-bilgi-ogrenin.html
Uygulamanin en altinda iPhone XX Firmware XX diye bir yazi var, belki ordan ögrenebilirsin hangisi oldugunu

SalihBxl
25-02-2011, 19:05
Burak cihaz once elime gecti arkadas verdi oda bir sey anlamiyor benim gibi iTunese bagladigim zaman gecerli sim takin diyor cihazin icini goremiyorum bu arada vaktin varsa msn tarzi birseyle goruselim istersen.

TuRkHoT
25-02-2011, 19:18
Burak cihaz once elime gecti arkadas verdi oda bir sey anlamiyor benim gibi iTunese bagladigim zaman gecerli sim takin diyor cihazin icini goremiyorum bu arada vaktin varsa msn tarzi birseyle goruselim istersen.

Abi maalesef MSN den destek istemek ve yardim etmek yasaktir...
Üzgünüm ben sana verdigim üstekki uygulamayi dene buraya yazarsin

ozkan003
25-02-2011, 19:21
Kardes cihazin ne oldugu onemli degil 4.2.1 gosterip redsnow ile jb yap direkt activasyonu gecer ardinda da greenpoisonla yap sorunsuz calisir cihaza hacktivasyon yapman lazim forumda var

iPhone tapatalk...

ozkan003
25-02-2011, 19:23
Olmaz diyen olursa da sakin inanma bende de dk dan gelme 3 gs var aktivasyonu redsnow ile gectim greenpoisonla untetheret jb yaptim oldu

iPhone tapatalk...

SalihBxl
25-02-2011, 19:29
Abi maalesef MSN den destek istemek ve yardim etmek yasaktir...
Üzgünüm ben sana verdigim üstekki uygulamayi dene buraya yazarsin

Tesekkur ederim cihaz 3g 4.2.1 ve jailbreakliymis neyse verdigin linklerdeki anlatimlarla hallediyorum tesekkurler bu arada Ozur dilerim Msn olayi icin kusura bakmayin. Tekrar tesekkurler.