PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları ipod touch 1g pdf dosyalarını yüklemek istiyorum oluyor mu olmuyor mu?

Faruk-0618
24-02-2011, 00:48
allah rızası için bu işi doğru düzgün anlatacak kimse yok mu...ipod 1g'ye pdf dosyası atmak istiyorum yolu var mı yok mu pdf reader yükledim ama nasıl yapıcam bilmiyorum ibooks yükledim oda sadece 4.0 üstünde çalıyormuş.

Faruk-0618
04-03-2011, 14:53
forumda bu soruya cevap verecek bir allahın kulu yok...

MsTrK
04-03-2011, 15:51
Ben pdf dossyalarini okuyabilmek için Goodreader adli uygulamayi kullaniyorum.
(Buradan kurabilirsiniz; http://www.ikaynak.com/forum/49-uygulama-arsivi-%7C-son-cikan-uygulamalar/24563-goodreader-for-iphone.html)
Uygulamayi kurun ve iPod'dan çalistirin.
Sol altakki Wi-Fi isaretine tiklayin.
http://img836.imageshack.us/img836/9128/img0002uw.png

Karsiniza çikan ekrandaki IP-adresinizi, tarayicinizdan girin.

http://img268.imageshack.us/img268/9394/adszoh.png

PDF dosyanizi seçtikten sonra Upload selected file'ye tiklayin.
Dosyayi cihaziniza yükleyecektir.

Faruk-0618
17-03-2011, 18:31
Daha ilkel bir yöntem yok mu mesela dumanla yükleme felan...
"" Siz konuyu açmissiniz, bende cevaplamisim; ipod touch 1g pdf dosyalarını yüklemek istiyorum oluyor mu olmuyor mu?
Biz bakmisizda, siz bakmamissiniz herhalde...
Goodreader uygulamasini buradan indirebilirsiniz; GoodReader for iPhone
Daha sonra cihaziniza appsync yamasini kurup (Kurulu degilse), iTunes ile uygulamayi yükleyebilirsiniz.. ""
Böyle yazmışsınız iyi hoş ama verdiğiniz yöntemle söylediğiniz yöntem pek tutmuyor birbirini wifi üzerinden mi yükleniyor pdf'ler, itunes üzerinden mi anlamadık gitti...

MsTrK
17-03-2011, 18:38
Daha ilkel bir yöntem yok mu mesela dumanla yükleme felan...
"" Siz konuyu açmissiniz, bende cevaplamisim; ipod touch 1g pdf dosyalarını yüklemek istiyorum oluyor mu olmuyor mu?
Biz bakmisizda, siz bakmamissiniz herhalde...
Goodreader uygulamasini buradan indirebilirsiniz; GoodReader for iPhone
Daha sonra cihaziniza appsync yamasini kurup (Kurulu degilse), iTunes ile uygulamayi yükleyebilirsiniz.. ""
Böyle yazmışsınız iyi hoş ama verdiğiniz yöntemle söylediğiniz yöntem pek tutmuyor birbirini wifi üzerinden mi yükleniyor pdf'ler, itunes üzerinden mi anlamadık gitti...
Yukardaki Anlatimimda "iTunes" kelimesi bulunmadigina göre, iTunesle atmayacaksiniz pdf'leri...
Sürümünüz 3.1.3 oldugunu için, iBooks uygulamasini kullanamiyorsunuz, o nedenle'de iTunes üzerinden cihaziniza pdf dosyasi atamazsiniz.
Benim yazdigim yöntemle sorunsuz bir sekilde dosyalarinizi atabilirsiniz.. Wi-Fi ÜZERINDEN.

Faruk-0618
17-03-2011, 19:11
evet hakikaten yok itunes kelimesi...
kırıcı olmak istemiyorum. zaten beş yıl önce ipoda yatırdığım paraya lanet ediyorum bidaha apple firmasının ürününü alırsam napsınlar beni....

MsTrK
17-03-2011, 19:15
evet hakikaten yok itunes kelimesi...
kırıcı olmak istemiyorum. zaten beş yıl önce ipoda yatırdığım paraya lanet ediyorum bidaha apple firmasının ürününü alırsam napsınlar beni....
Kirici olmanizi gerektiren bir durum yok zaten ortada [&:]
Benim anlattigim gibi yaparsaniz, sorunsuz bir sekilde atabilirsiniz pdf dosyalarinizi.

Faruk-0618
18-03-2011, 12:17
yinede çok teşekkür ederim emekleriniz için...kolay gelsin...